jakub wikłacz vs sebastian przybysz 5 na ksw 95 w olsztynie

Jakub Wikłacz vs Sebastian Przybysz 5 na KSW 95 w Olsztynie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 kwietnia 2024

Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz stoczą kolejny pojedynek rangi mistrzowskiej. Piąta walka topowych kogucich odbędzie się 7 czerwca na KSW 95 w Olsztynie.

Od dłuższego czasu było wiadomo, że federacja KSW planuje galę w Olsztynie. Dziś ogłoszono wydarzenie KSW 95, które odbędzie się 7 czerwca właśnie w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego.

W walce wieczoru zmierzą się Jakub Wikłacz i Sebastian Przybysz. Będzie to piąty pojedynek obu zawodników. Do tej pory bilans starć jest korzystny dla aktualnego mistrza, który ma na koncie dwa zwycięstwa. Reprezentant Mighty Bulls zanotował jedną wygraną. Czwarte, ostatnie starcie na gali KSW 86 zakończyło się remisem po faulu i technicznej decyzji.

Pojedynek ten zakończył się fatalnie dla Sebicia, który skończył na SORze i musiał przejść operację. Podczas nieobecności i rehabilitacji Przybysza, Wikłacz zdołał stoczyć kolejną walkę.

Zawodnik Czerwonego Smoka dopisał do rekordu kolejną wygraną. Jakub Wikłacz pokonał Zuriko Jojuę na marcowej gali KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. W siedzibie federacji KSW najwyraźniej uznano, że gala KSW 95 w Olsztynie to odpowiedni moment na to, aby zorganizować piąty pojedynek i finalnie zamknąć temat walk Wikłacza z Przybyszem.

Na KSW 95 do klatki mają także wejść Krystian Bielski i Adrian Zieliński jednak nie znamy jeszcze nazwisk ich przeciwników.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments