jakub wikłacz przed ksw 92

Jakub Wikłacz przed KSW 92: „Chcę dać widowisko, którego to miasto nie zapomni przez lata”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 marca 2024

Jakub Wikłacz zmierzy się z Zuriko Jojuą na gali XTB KSW 92. Przed wydarzeniem w Gorzowie Wielkopolskim mistrz kategorii koguciej zapowiada, że zrobi show w klatce KSW.

Jakub Wikłacz stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii koguciej. Już w najbliższą sobotę 16 marca Wikłacz zmierzy się z Zuriko Jojuą na gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim. Walka z Gruzinem była odkładana w czasie kilkukrotnie.

Co Jakub Wikłacz sądzi na temat Gruzina? Okazuje się, że mistrz KSW ma bardzo dobre zdanie na temat pretendenta.

– Patrząc na karierę Zurio, od momentu, kiedy został zakontraktowany w KSW, widać, że objawił nam się człowiek, który ma bardzo duży potencjał. To, że przydarzyły mu się kontuzje przed mistrzowskimi walkami, to nie jest coś, co bym rozpatrywał pod kątem jakiejś swojej przewagi. Zuriko jest niebezpiecznym przeciwnikiem. Pokazał swój potencjał, ale też nie toczył tych walk za dużo i nie wiemy, jaki progres zrobił, nad czym pracował. Zakładam, że ma przygotowanych sporo niespodzianek, że może tę walkę na różne sposoby toczyć. On jest bardzo niedocenionym zawodnikiem.

Jakub Wikłacz zapowiada, że chce dać w Gorzowie Wielkopolskim show, które mieszkańcy i kibice zapamiętają na lata.

– W tym kręgu nie ma nikogo oprócz mnie, przeciwnika i sędziego. Tylko to jest dla mnie ważne. Chcę, żeby Zuriko wiedział, że będę gotowy na jego mocne strony. Chcę też z nim stworzyć w Gorzowie takie widowisko, którego to miasto nie zapomni przez lata.

Kto wygra walkę Wikłacz vs Jojua?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments