Ankieta organizacje gale MMA

Jakie gale MMA oglądasz najczęściej? [ANKIETA]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 czerwca 2023

Liczba organizacji MMA na świecie stale się zmienia, podobnie jak ich ranga. Przez wiele lat byliśmy świadkami wzlotów i upadków różnych federacji. Aktualnie pod względem sportowym za najsilniejszą organizację uznawana jest UFC, najlepszą ligą sportów walki określana jest często mianem singapurska organizacja ONE.

Działająca 30 lat na rynku MMA organizacja UFC ma bez wątpienia sporą przewagę nad konkurencją zarówno jak chodzi o doświadczenie w organizacji eventów jak i o ilość „posiadanych” gwiazd czy nawet liczbę zakontraktowanych zawodników.

Za plecami tej organizacji nieustannie odbywa się rozgrywka o drugie miejsce i tutaj jedni wybierają Bellator, inni ONE, a jeszcze inni Rizin, czyli japońską federację która organizuje wydarzenia z wielką „pompą”.

Na polskim podwórku króluje KSW, od którego znacznie odstają zarówno FEN jak i Babilon MMA. Za naszą wschodnią granicę zaglądamy ostatnio niechętnie jednak należy pamiętać o ACA czy AMC Fight Nights.

Dlatego dziś pytamy – jakie gale MMA oglądasz najczęściej? Gale której organizacji przyciągają cię przed telewizor czy monitor?

Podczas głosowania można wybrać maksymalnie trzy organizacje.

Organizacje MMA - które gale oglądasz najczęściej?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
6
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments