Adesanya udzielił rady Pereirze

Israel Adesanya ujawnił jaką radę dał Alexowi Pereirze przed walką z Janem Błachowiczem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 czerwca 2023

Israel Adesanya był gościem Logana Paula w podcaście Impaulsive. W trakcie rozmowy mistrz kategorii średniej ujawnił jaką radę dał Alexowi Pereirze przed starciem z Janem Błachowiczem!

Israel Adesanya jest jednym z zawodników kategorii średniej, którzy przechodząc do dywizji półciężkiej „odbili się” od Jana Błachowicza. Polak już wcześniej wybił z głowy starty w kategorii do 93 kilogramów takim zawodnikom jak Luke Rockhold czy Ronaldo Jacare Souza.

Jan Błachowicz zmierzy się na gali UFC 291 z Alexem Pereirą. Brazylijczyk, który jest byłym mistrzem UFC w kategorii średniej przenosi się do wyższej dywizji. W ostatnim czasie w związku z obowiązkami wobec sponsorów Adesanya i Pereira spotkali się przypadkowo na lotnisku.

To właśnie podczas tego spotkania Adesanya udzielił Pereirze rady przed walką z Błachowiczem. Co powiedział „Poatanowi” Izzy?

„Po nakręceniu filmiku trochę porozmawialiśmy. Spytałem, więc – kolej na Jana? Wiesz Alex walczy z facetem, z którym przegrałem swoją pierwszą walkę w MMA, gdy przeszedłem do kategorii wyżej. Ja i Alex, nie jesteśmy najlepsi w prowadzeniu konwersacji jednak z rozmowy wynikało, że ma podobny pomysł na to starcie do tego co ja zakładałem przed walką z Błachowiczem. Przed walką z Polakiem myślałem, że będzie mnie trochę częściej atakował, jednak on był bardzo cierpliwy. Nie chciałem mówić zbyt wiele jednak powiedziałem Pereirze, żeby również był cierpliwy. Uważam, że Alex może pokonać Jana Błachowicza, może go znokautować, gdyż ja zraniłem Jana.”

Zostaw ocenę
0
8
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments