intensywne spotkania twarzą w twarz przed ufc 300

Intensywne spotkania twarzą w twarz przed UFC 300! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 kwietnia 2024

Uczestnicy gali UFC 300 stanęli twarzą w twarz. Nie zabrakło intensywnych spojrzeń i wrogiego nastawienia. Zobaczcie video z face-offów przed UFC 300.

Już w nocy z soboty, na niedzielę 14 kwietnia odbędzie się jubileuszowa gala UFC 300. Za nami konferencja prasowa przed tym wydarzeniem. Tradycyjnie po konferencji zawodnicy stanęli twarzą w twarz.

W kilku zestawieniach widać ewidentną wrogość między zawodnikami. Część zawodników najwyraźniej zapamiętała sobie złe wypowiedzi rywali na ich temat.

Intensywne face-offy przed UFC 300

Najintensywniej mierzyli się wzrokiem Jiri Prochazka i Aleksandar Rakić, a także Charles Oliveira i Arman Tsarukyan. Na wszystkich wymienionych ciąży spora presja. Stawka walka jest wysoka, gdyż wygrani zapewnią sobie przepustkę do starć o mistrzowskie pasy UFC odpowiednio w kategorii półciężkiej i lekkiej.

Jamahal Hill pojawił się na konferencji ze statuetką posągu z Wysp Wielkanocnych, czym zapewne chciał dopiec Alexowi Pereirze. Po face-offie Amerykanin trzasnął nią o ziemię i wykrzyczał kilka niecenzuralnych słów.

Walkę wieczoru gali UFC 300 oraz wszystkie pozostałe pojedynki tego wydarzenia obstawisz u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.

TYPYKURSYBUKMACHER
Alex Pereira1.75Fortuna
Jamahal Hill2.08Fortuna
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments