Gamebred Boxing 4 lista płac

Ile płaci Jorge Masvidal? Zarobki Pettisa, Belforta i Aldo za galę Gamebred Boxing 4!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 kwietnia 2023

Ile płaci Jorge Masvidal jako promotor i założyciel organizacji Gamebred Boxing? W sieci pojawiła się lista płac udostępniona przez Departament Bezpieczeństwa i Usług w trakcie gal Sportów Walki w stanie Wisconsin. Dzięki tym informacjom możemy przyjrzeć się jak wyglądają zarobki takich zawodników jak Anthony Pettis, Vitor Belfort czy Jose Aldo.

Na szczycie listy płac znalazł się Roy Jones Jr. co nie może nikogo dziwić wszak legendarny pięściarz miał być magnesem, który zachęci bokerskich kibiców do zakupu PPV. 54-letni bokser zgarnął 700 tysięcy dolarów podstawy za przegrany pojedynek z Anthonym Pettisem. Na konto „Showtime’a” trafiło natomiast 650 tysięcy dolarów.

Nim skupimy się na innych zawodnikach przypominamy, że są to pensje bazowe, natomiast rzeczywiste zarobki będą o wiele wyższe, gdyż większość gwiazd ma zagwarantowany dodatkowy zarobek od ilości sprzedanych PPV.

Jose Aldo Jr. zajął trzecią pozycję na liście płac zgarniając 425 tysięcy dolarów za większościowy remis z Jeremym Stephensem. O 25 tysięcy mniej od Aldo zarobił natomiast Vitor Belfort, doświadczony „Phenom” skasował 400k za swój występ, w którym pewnie pokonał Ronaldo Jacare Souzę.

Wymienieni wyżej Stephens i Souza zarobili po 200 tysięcy dolarów natomiast była zawodniczka UFC Pearl Gonzalez otrzymała za swą walkę 50 000 dolarów. Wypłaty innych zawodników były zdecydowanie niższe.

Zostaw ocenę
0
0