ibragim chuzhigaev trenował z khabibem i islamem były mistrz ksw

Ibragim Chuzhigaev trenuje w klubie Khabiba Nurmagomedova – były mistrz KSW wkrótce wróci do klatki

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 kwietnia 2024

Ibragim Chuzhigaev trenował w ostatnim czasie w klubie Khabiba Nurmagomedova. Były mistrz KSW po opuszczeniu federacji wciąż nie związał się umową z nową organizacją.

Kiedy Ibragim Chuzhigaev odchodził z federacji KSW wydawało się, że nie będzie narzekał na brak ofert. Kolejne tygodnie i miesiące mijały, a „The Million First” wciąż nie podpisał kontraktu z żadną organizacją.

Kilka tygodni wstecz Chuzhigaev został zapytany przez jednego z fanów o to kiedy ogłosi gdzie będzie kontynuował karierę. Ibragim odpisał, że miał zrobić to już dawno jednak pewne organizacje każą czekać i nie traktują zawodników poważnie.

Być może od tamtej pory coś się zmieniło, gdyż Chuzhigaev zameldował się na macie w Akademii MMA prowadzonej przez Khabiba Nurmagomedova. Wiele wskazuje na to, że były mistrz KSW rozpoczął przygotowania do kolejnej walki, gdyż w relacji zamieścił grupowe zdjęcie z zawodnikami i trenerami i napisał:

– Dziękuję za pomoc w przygotowaniach, których nagle potrzebowałem. Szczególne podziękowania dla sparingpartnerów i trenerów.

Ibragim Chuzhigaev zamieścił także zdjęcie na instagramie, do którego dodał krótki dopisek:

– Z mistrzami Khabibem Nurmagomedovem i Islamem Makhachevem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments