ian garry zaakceptował warunki umowy colby covington walka ufc

Ian Machado Garry: „Zgodziłem się na walkę z Covingtonem, a on wciąż nie podpisał kontraktu”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 kwietnia 2024

Ian Garry zaakceptował warunku kontraktu na walkę z Colbym Covingtonem. Irlandczyk zdradził, że jest już znana data pojedynku. Amerykanin nie podpisał jeszcze umowy.

Ian Machado Garry i Colby Covington od wielu tygodni obrażają się wzajemnie w internecie. Wszystko zaczęło się od tego, że Covingtonowi nie spodobało się zachowanie żony Garry’ego.

Irlandczyk odgryzł się komentarzami po przegranej Amerykanina i wszystko zaczęło zmierzać ku temu, że poprzez trash talk i niepochlebne wypowiedzi zawodnicy budują grunt pod walkę w octagonie UFC.

Wczoraj Ian Garry zamieścił nagranie video na instagramie, w którym przekazał, że zaakceptował ofertę na walkę z Covingtonem. Irlandczyk przekazał także, że Colby nie podpisał jeszcze papierów na pojedynek.

– Co słychać? Jest wtorek, dziesięć po pierwszej. Chciałem wam dać znać, że zgodziłem się na walkę z Colbym Covingtonem. Jest data i lokalizacja, ale Colby wciąż nie podpisał kontraktu.

Jak chodzi o termin walki Garry vs Covington to możliwości jest kilka. Zawodnicy mogą zmierzyć się na UFC 303 pod koniec czerwca, to wydarzenie odbędzie się w Las Vegas. W grę wchodzą także starcia na lipcowej gali UFC 304 w Anglii lub na sierpniowym UFC 305, ten event z kolei może odbyć się w Bostonie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments