ian garry wyśmiał poziom walki strickland du plessis

Ian Machado Garry wyśmiał poziom walki Strickland vs Du Plessis – 'Zero techniki, tak jakbym oglądał walkę amatorów’ [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 stycznia 2024

Ian Machado Garry ocenił poziom walki Sean Strickland vs. Dricus Du Plessis. Irlandczyk od początku stawiał na wygraną reprezentanta RPA.

Dricus Du Plessis pokonał Seana Stricklanda w walce wieczoru gali UFC 297 w kanadyjskim Toronto. Pojedynkiem tym zainteresował się Ian Machado Garry, czyli zawodnik który w ostatnim czasie zyskał rozgłos głównie dzięki sprawom pozasportowym.

Okazuje się, że Garry obstawiał wygraną Dricusa Du Plessisa sugerując się tym, że Afrykaner zmiażdżył Roberta Whittakera. Ian ocenił, że w takim wypadku Dricus musi wygrać ponieważ Strickland nie jest nawet w połowie tak dobry jak Whittaker.

– Obejrzę fragmenty walki Seana Stricklanda z Dricusem Du Plessisem. Mam nadzieję, że Sean zostanie znoakutowany.

Nie ma opcji, żebym kiedykolwiek postawił, że Du Plessis to przegra, pamiętając, że zmiażdżył Roberta Whittakera. Sean Strickland nie jest nawet w połowie tak dobrym zawodnikiem jak Robert Whittaker.

Poziom pojedynku nie przypadł jednak Garry’emu do gustu. Irlandczyk wyśmiał bomby rzucane na lewo i prawo przez uczestników mistrzowskiego starcia.

– O ku*wa popatrzcie tylko na to, wypuszczają bomby, zero techniki. Czuję się tak jakbym oglądał walkę dwóch amatorów. O Boże (śmiech), jeśli kiedykolwiek będę tak walczył proszę powiedzcie mi, żebym zakończył karierę.

Nagranie na którym Ian Machado Garry komentuje walkę Strickland vs Du Plessis możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments