hybrid mma 4 michał andryszak zmierzy się z doświadczonym Brazylijczykiem

HYBRID MMA 4: Michał Andryszak zmierzy się z doświadczonym Brazylijczykiem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2024

Organizacja HYBRID MMA oficjalnie potwierdziła nazwisko rywala Michała Andryszaka. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami zawodnik ANKOS MMA zmierzy się z Dirleiem Broenstrupem.

Michał Andryszak stoczy pierwszą walkę w organizacji HYBRID MMA na gali, która odbędzie się 20 kwietnia w Zielonej Górze. Zawodnik ANKOS MMA, który walczył już zarówno w FEN jak i KSW jest związany umową z czesko-słowacką organizacją OKTAGON jednak póki co nie miał okazji ku temu by wejść do klatki na jej galach.

Organizacja HYBRID MMA oficjalnie potwierdziła nazwisko rywala Andryszaka. Już wcześniej na profilach Hybrid MMA w social mediach pojawiła się grafika prezentująca doświadczonego ciężkiego z Brazylii.

To właśnie Dirlei Broenstrup będzie oponentem Andryszaka. 42-letni zawodnik wyzwań się nie boi i często walczył na galach w Rosji. Broenstrup toczył pojedynki na galach S-70, WFCA, czy GFC.

Broenstrup mierzył się między innymi z Parkerem Porterem, który aktualnie walczy w UFC. Dirlei bił się także z Adlanem Amagovem, który występował w Strikeforce i UFC. W swoim ostatnim występie zawodnik z Rio Grande do Sul uległ Ivanowi Erslanowi na gali FNC 11 w Zagrzebiu.

Bilety na galę HYBRID MMA 4 w Zielonej Górze można zakupić tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments