UFC Max Holloway vs Korean Zombie kursy bukmacherskie

Holloway vs. Korean Zombie – kursy bukmacherskie. Ogromny underdog w walce wieczoru gali UFC w Singapurze!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 sierpnia 2023

Bukmacherzy wystawili kursy na walkę Max Holloway vs. Korean Zombie. Niespodziewanie w walce wieczoru gali UFC w Singapurze mamy wielkiego underdoga. Kursy na walkę Hawajczyka z Koreańczykiem są mocno zaskakujące!

W walce wieczoru gali UFC w Singapurze zmierzą się Max Holloway i Korean Zombie. Hawajczyk sam zasugerował to starcie mówiąc, że obaj znajdują się na szczycie dywizji piórkowej od wielu lat i że dziwnym jest, iż wcześniej nie było im dane zmierzyć się w octagonie.

Koreańczyk Chan Sung Jung szybko zaakceptował ofertę „Blesseda” i w taki oto sposób 26 sierpnia będzie nam dane zobaczyć starcie Holloway vs. Korean Zombie. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na to zestawienie? Okazuje się, że jeden z uczestników walki jest ogromnym uderdogiem!

Nim przejdziemy do kursów bukmacherskich na walkę wieczoru gali UFC w Singapurze przypominamy, że już w najbliższy weekend organizacja UFC powróci do Las Vegas. Podpowiadamy gdzie oglądać i obstawiać to wydarzenie.

UFC Vegas 78: Luque vs. Dos Anjos – gdzie oglądać?

Galę UFC Vegas 78: Luque vs. Dos Anjos w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Stream z gali rozpocznie się w niedzielę 13 sierpnia o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 13 sierpnia.

-=> Oglądaj stream online z UFC Vegas 78! FREE!

Data: 13 sierpnia, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 13 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 13 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Vegas 78! Darmowa transmisja!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Holloway vs. Korean Zombie – kursy bukmacherskie

Galę UFC: Holloway vs. Korean Zombie obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Wielkim faworytem bukmacherów jest Max Holloway, na którego wygraną wystawiono kurs 1.10! Korean Zombie jest natomiast ogromnym underdogiem, na zwycięstwo Koreańczyka wystawiono bowiem kurs 6.02 – jest to sytuacja niezwykle rzadko spotykana w main evencie gali UFC!

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Holloway vs. Korean Zombie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments