Henry Cejudo smażony kurczak

Henry Cejudo przed UFC 288: „Tak jak Daniel Cormier lubię smażonego kurczaka, ale Sterling to dla mnie łatwa kasa!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 maja 2023

Henry Cejudo w trakcie dnia medialnego przed galą UFC 288 opowiedział o tym dlaczego podjął decyzję o powrocie ze sportowej emerytury. Zapaśnik użył bardzo ciekawego porównania, a także ujawnił w którym momencie wrócił na matę i jak długo przygotowywał się do starcia z Aljamainem Sterlingiem.

Henry Cejudo, były podwójny mistrz organizacji UFC powróci do octagonu na gali UFC 288. „Triple C” zmierzy się z Aljamainem Sterlingiem, aktualnym mistrzem kategorii koguciej. Dla Cejudo będzie to zatem szansa na odzyskanie pasa.

Pojedynek Sterling vs. Cejudo zakontraktowano oczywiście na pięć rund. Zestawienie to będzie main eventem gali UFC 288 w Prutential Center. Gala odbędzie się w nocy w niedzielę 7 maja.

Cejudo w trakcie dnia medialnego odpowiadał na pytania dziennikarzy i użył ciekawego porównania do innego z byłych podwójnych mistrzów. Co w trakcie rozmowy z dziennikarzami powiedział Cejudo?

Gdzie oglądać i obstawiać UFC 288?

Galę UFC 288: Sterling vs. Cejudo w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 7 maja o 00:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 7 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Henry Cejudo: „Tak jak Daniel Cormier lubię smażonego kurczaka”

„Walka z Aljamainem Sterlingiem to dla mnie łatwa kasa, to jest naprawdę łatwa kasa. Przyglądałem się sytuacji w tej kategorii wagowej w trakcie pracy trenerskiej z takimi zawodnikami jak Jon Jones, Demetrious Johnson, Zhang Weili, Deiveson Figueiredo i Jiri Prochazka. Dzięki temu zrozumiałem swój talent odrobinę lepiej. Wiem, że jest pewne okno czasowe, po którym będę musiał się naprawdę rozstać ze sportem, ale mam 36 lat i czuję się świetnie.”

Co na temat swojej formy fizycznej i tego jak długo przygotowywał się do gali UFC 288 odpowiedział Cejudo?

„Może i urósł mi brzuch, bo tak jak Daniel Cormier lubię smażonego kurczaka, ale jestem w stanie rywalizować z każdym. Wierzę, że jestem najlepszym zawodnikiem w historii. Ludzie myślą, że byłem na emeryturze przez trzy lata, dla mnie jednak ta emerytura trwała dwa lata bo od roku ciągle trenuję i się rozwijam. Przez ten czas po prostu trenowałem z najlepszymi zawodnikami i zwiększałem swoją wiedzę, poszerzałem wachlarz technik. Nie zamierzam jedynie pokonać Aljamaina Sterlinga, chcę go po prostu zdominować, nie przetrwa więcej niż trzu rundy.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments