GROMDA 16. Stara gwardia wchodzi do gry! „Aftek” zapoluje na młodą krew

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 30 stycznia 2024

Kolejny zawodnik zadebiutuje w GROMDZIE. Organizacja ogłosiła nowego bijoka, który już niedługo będzie miał okazję wejść do ringu.

1 marca odbędzie się gala GROMDA 16, a federacja ogłosiła już pierwszych uczestników. W pojedynkach na gołe pięści wezmą udział dobrze znani „Scarface”, „Wasyl” czy „Basque”, ale także całkiem nowi zawodnicy, w tym debiutujący „Aftek”:

– Solidny rocznik, który chce wyjaśnić małolatów. AFTEK wchodzi do gry! Warszawski karczek ze starej gwardii. Sztywniutko z zasadami i równiutko kosząc ancymonków. Uliczny frasunek zdobywany za czasów Pewexu i świetności muzyki Disco. Komu zabije dzwon? Z kim zatańczy tango? – czytamy w zapowiedzi.

GROMDA 16 już 1 marca

Tradycyjnie na kibiców czeka 8-osobowy turniej oraz superfighty, które zawsze dostarczają ogromnych emocji i często kończą się brutalnymi nokautami. GROMDA z każdą kolejną galą wchodzi na wyższy poziom i możemy być pewni, że tak będzie również i tym razem.

Tak największa polska organizacja walk na gołe pięści zapowiada nadchodzące wydarzenie:

– Bądźmy szczerzy. Wszystko robi się podlejsze… ludzie niestety też. Postawy godne pochwały są wyśmiewane, a imbecyle i błazny są nagradzane za robienie z siebie pośmiewiska. Czasy się zmieniają i to niestety na gorsze… ale charakterni goście z zasadami są cały czas w grze.

– Czas na posprzątanie tego szamba. Nowe porządki, ale stare i konkretne zasady. Pokazanie czym jest prawdziwa walka. Walka do końca, bez płakania i oszukiwania, że boli nóżka i szukania tylko wymówki aby się wymiksować. Prawdziwy facet zawsze jest twardy i dąży do wyznaczonego celu nigdy nie odpuszcza i się nie poddaje póki go nie osiągnie. Proste i jasne.

Zostaw ocenę
7
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments