gromda 16

GROMDA 16 – kto zawalczy w main evencie?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lutego 2024

Wiadomo, że plany organizacji potrafią zmienić się z dnia na dzień. Czasem ktoś wypadnie z rozpiski z powodu kontuzji, a czasem zatrzymają go inne sprawy. Kto wystąpi w walce wieczoru gali GROMDA 16?

Rozpoczynamy odliczanie do gali GROMDA 16, która odbędzie się już 1 marca. Fani z niecierpliwością wyczekują na kolejny krwawy piątek i wielkie emocje w ringu organizacji GROMDA.

Od dłuższego czasu wiemy, że na szesnastej edycji do ringu wejdą między innymi: Scarface, Mario, Spejson, Joker. Podczas gali GROMDA 16 odbędzie się także zaległy finał, w którym oko w oko staną Buła i Basque.

Wciąż jednak nie wiemy jaki pojedynek zestawiono w walce wieczoru tego wydarzenia. Organizacja GROMDA opublikowała humorystyczny materiał video nawiązujący do filmu „Killerów 2-óch”. Czy zatem w planach było zakontraktowanie zagranicznego fightera, który ostatecznie do Polski nie dotrze?

A może to jedynie żartobliwy sposób na wskazanie, że mocny bijok spoza naszych granic jednak zamelduje się 1 marca w ringu? Wiadomo, że organizacja ma podpisany kontrakt z Hectorem Lombardem jednak gdyby Kubańczyk miał walczyć na tej gali to pewnie byłby jedną z głównych postaci, których wizerunek byłby wykorzystywany na plakatach i w materiałach video promujących to wydarzenie.

Ksywki i nazwiska kolejnych uczestników gali GROMDA 16 będą ogłaszane systematycznie w najbliższych dniach. O wszystkim będziemy was oczywiście informować na bieżąco.

GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments