gromda 16 kiwi znokautował arcziego

GROMDA 16: Kiwi pokazał serce do walki i znokautował Arcziego! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 marca 2024

Czas na debiut kolejnego pięściarza w organizacji GROMDA. Na gali GROMDA 16 swój pierwszy występ w ringu GROMDY zanotował Damian Kiwior.

Damian Kiwior w swej pierwszej walce w Gromdzie zmierzył się z zaprawionym w bojach Arczim. Zestawienie to ogłoszono wczoraj w trakcie oficjalnego losowania pojedynków gali GROMDA 16.

Choć techniczny sznyt z pewnością stoi po stronie Kiwiego tak doświadczenie w walkach na gołe pięści jest domeną Chmielewskiego. Jakim wynikiem zakończyła się walka Kiwi vs Arczi?

Trwa transmisja z gali GROMDA 16 – oglądaj wyłącznie na GROMDA.tv. Cena dostępu PPV rozpoczyna się od 39,99 zł.

gromda 16 ppv

Na początku mocno ruszył Arczi. Kiwi szybko sklinczował. Damian Kiwior trafia lewym prostym. Arczi odpowiada identyczną akcją. Chmielewski trafia ładnie dwoma prawymi. Widać, że Kiwior ma już mocno rozbity nos. Ładne dwa lewe proste w wykonaniu zawodowego pięściarza. Koniec rundy.

Mocna wymiana w krótkim dystansie. Obaj zawodnicy wyprowadzali ciosy i trafiali. Klincz. Sędzia Zandukeli rozrywa klincz. Wznowienie walki. Arczi trafia i Kiwior ląduje na deskach. Liczenie. Chmielewski trafia jednak Kiwi się odgryza. Kiwior pokazał serce do walki i wielki charakter. Kiwi trafia dwoma prawymi i jest po walce! Arczi padł na deski!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments