GROMDA 14 Vasyl zdominował Reksia video

GROMDA 14: Vasyl totalnie zdominował Reksia! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 września 2023

W kolejnym z extra fightów gali GROMDA 14 zmierzyli się Reksio oraz Vasyl. Pojedynek dwóch twardych GROMDZIARZY zapewni chwilę oddechu zawodnikom turniejowym. Jaki był wynik walki Reksio vs. Vasyl?

Trwa gala GROMDA 14: Prawo Ulicy! Wydarzenie tradycyjnie rozpoczęło się od walk turniejowych. W tej chwili nastał jednak moment na to by zawodnicy turniejowi złapali chwilę oddechu. Pora na extra fight!

W walce zmierzą się Reksio oraz Vasyl. Pojedynek dwóch zwycięzców turniejowych jest dodatkową gratką dla wszystkich fanów walk na gołe pięści, którzy postanowili spędzić piątkowy wieczór przed telewizorem lub komputerem oglądając kolejne wydarzenie zorganizowane przez organizację GROMDA!

GROMDA 14 – gdzie oglądać? KUP PPV

Transmisja z GROMDA 14 odbędzie się 8 września i będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Do ringu ponownie wejdą najtwardsi GROMDZIARZESavageGOATVASYLScarface i Taeddy! Na gali GROMDA 14 zadebiutują także nowi zawodnicy – Luke AtkinManiu i Koala.

-=> Dostęp PPV – GROMDA 14: Prawo Ulicy!

gromda 14 prawo ulicy PPV

GROMDA 14: Reksio vs. Vasyl – relacja, wynik walki

Zaczynamy kolejny extra fight, a zmierzą się w nim Reksio oraz Vasyl! Vasyl Halych bardzo szybko chce narzucić tempo pojedynku i atakuje zaparcie Reksia. Na ten moment mało jest jednak ciosów na głowę rywala. Dwa bardzo ładne ciosy Vasyla na korpus Reksia. Halych wjeżdża w rywala kombinacją ciosów, Reksio oparł się o liny, chwila przerwy bo Reksio zgubił ochraniacz na szczękę. Bardzo brutalne ataki Vasyla w końcówce rundy, który zasypał serią uderzeń oponenta. Niestety w przerwie mamy koniec walki. Reksio doznał urazu dłoni i nie jest w stanie kontynuować starcia. Vasyl szybko wygrywa!

Wywiady po gali GROMDA 14:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments