GROMDA 13 losowanie turnieju face off transmisja

GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa – losowanie turnieju oraz face to face live o 18:00

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 maja 2023

Zapraszamy wszystkich sympatyków walk na gołe pięści na losowanie turnieju oraz spotkania twarzą w twarz przed galą GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa. Transmisja rozpocznie się o godzinie 18:00.

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się specjalna transmisja na kanale organizacji GROMDA. To właśnie w trakcie tej transmisji zostanie wyłoniona drabinka turnieju, który odbędzie się jutro na gali GROMDA 13.

Ponad to zobaczymy także spotkania twarzą w twarz przed galą. Oko w oko staną między innymi Mateusz Kubiszyn oraz Bartłomiej Domalik. Pojedynek niepokonanych GROMDZIARZY: Don Diego z Balboą nakręca zainteresowanie mediów.

O gali GROMDA 13 mówią zarówno ludzie ze świata walk na gołe pięści, ze świata MMA czy nawet ci walczący na freakowych galach. Bez dwóch zdań ten event wykręci rekordową ilość sprzedanych PPV jak chodzi o organizację GROMDA!

GROMDA 13 – PPV. Cena i dostęp

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

GROMDA 13: DON DIEGO vs BALBOA – losowanie turnieju

Start transmisji z losowania turnieju oraz face-offów o godzinie 18:00.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments