GROMDA 12. Jak wykupić PPV? Gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 marca 2023

Już dziś, w piątek 3 marca odbędzie się międzynarodowa gala GROMDA 12. Na polskim osiedlu lat ’90-tych tłumnie zameldują się reprezentanci europejskich krajów. Polska kontra Europa! Gdzie oglądać brutalne walki na gołe pięści? Gdzie oglądać GROMDA 12? Jak wykupić PPV? GROMDA 12 PPV.

Transmisja GROMDA 12 PPV

Organizacja GROMDA skupiająca najlepszych polskich zawodników walczących na gołe pięści dokonała potężnego zagranicznego zaciągu. Na gali GROMDA 12 dojdzie do niesamowitej ustawki. Kto wyjdzie górą z tego starcia, Polacy czy obcokrajowcy?

Ośmiu zawodników wejdzie w skład turnieju, jeden będzie rezerwowym gotowym do wskoczenia do turnieju w razie kontuzji jednego z uczestników. Pozostałych dwunastu bijoków zmierzy się w sześciu walkach, które prezes Mariusz Grabowski zapowiada jako pojedynki Polaków z reprezentantami Europy.

-> Kliknij i oglądaj GROMDA 12 na żywo

GROMDA 12: Jak wykupić PPV?

Do wyboru są 3 warianty PPV GROMDA 12. Każdy z nich ma inne specyfikacje i bonusy, jak użytkownika.

 • Podstawowy pakiet to BASIC PPV, którego cena zaczyna się od 34,99 zł. Oprócz streamu LIVE w jakości 720p dostępny będzie też zapis wideo na 24 godziny.
 • GROMDA 12 PREMIUM kosztuje 39,99 zł. Transmisja odbędzie się w najwyższej jakości HD, a emocje można będzie powtórzyć przez cały tydzień, dzięki 7-dniowemu VOD.
 • Najwyższy pakiet to VIP. Wraz z nim użytkownicy otrzymują to, co w opcji Premium. Do tego dochodzi też jednak cała gala GROMDA 11, gdzie Balboa skończył GOAT-a po brutalnym pojedynku!

Ostateczna cena PPV GROMDA 12 zależna jest od formy płatności. Tę uiścić można na kilka sposobów, między innymi kodem Blik, przelewem, czy kartą płatniczą. Do niektórych z nich doliczona zostaje jednak prowizja, która może wynieść nawet 4 zł.


OGLĄDAJ GROMDA 12 NA ŻYWO


GROMDA 12 PPV

Największa organizacja walk na gołe pięści przyciąga same głośne nazwiska. Podczas GROMDA 12 oprócz wspominanego „Savage’a”, pojawi się także potężny „Kofi King”, który został przedstawiony jako „mamucia maszyna do brutalnego nokautowania”. Oprócz kolosa z Urugwaju do Polski przyjadą też Jurij Sinenkov, „Zelva”, czy „Kalashnikov”.

Do akcji powróci „Capo”, który w ostatnim występie brutalnie rozprawił się ze „Stolarą”, kończąc go w 3. rundzie. Kibice czekają też na kolejne ciężkie bomby w wykonaniu „Reksia” oraz „Scarface’a”. Sebastian Skiermański pojawił się na wrześniowej gali GROMDA 10, gdzie w 15 sekund znokautował swojego oponenta.

Już wkrótce dojdzie do wielkiego finału „Don Diego” vs. „Balboa”. Bardzo możliwe, że panowie pojawią się na GROMDA 12, by podgrzać atmosferę przed zbliżającą się hitową walką, która wyłoni najtwardszego sk**wiela w organizacji!

Karta walk GROMDA 12

W piąek odbyło się losowanie i oficjalna ceremonia ważenia bohaterów wydarzenia.

Turniej

 • Dominik „SUCHY” Suchecki vs. Patryk „ROCKER” Libuszewski
 • Dustin „TAEDDY” Rabiega vs. Karol „MNICH” Franc
 • Daniel „BODZIO” Pacyniak vs. Stephan „PROBLEM” Weldon
 • Christian „POPEYE” Oheim vs. Jarosław „DYNAMIT” Kuśmierski

Ustawka

 • Arman „ARMAN” Amiryan vs. Milanko „KALASHNIKOV” Puranovic
 • Krzysztof „ŻOŁNIERZ” Ryta vs. Jurij „JURIJ” Sinenkov
 • John „BAD JOHN” Ferguson vs. Sebastian „SCARFACE” Skiermański
 • Piotr „CAPO” Półchłopek vs. Rob „BIG ROB” Cunningham
 • Randy „KOFI KING” Randayn vs. Przemysław „REKSIO” Rekowski
 • Simon „SAVAGE” Henriksen vs. Jakub „KAJFASZ” Sorota

Zasady i zakazy organizacji GROMDY

Walki w organizacji GROMDA toczą się na dystansie czterech rund po dwie minuty każda. Między rundami zawodnicy mają minutowe przerwy. Jeśli walka nie zakończy się po czterech rundach to odbywa się dodatkowa piąta runda bez limitu czasowego, która ostatecznie wyłania wygranego.

Mimo iż są to najbrutalniejsze pojedynki na gołe pięści to organizacja GROMDA zakazuje stosowania kilku technik. Nie można uderzać otwartą dłonią, wykonywać supermana, czy atakować tyłu głowy przeciwnika. Oczywiście ciosy łokciami, wszelkie kopnięcia i ataki kolanami także są niedozwolone. W końcu są to walki na gołe pięści, a nie muay thai, lethwei czy kickboxing!

Zostaw ocenę
0
0