Grigoriy Ponomarev doznał poważnej kontuzji video

Grigoriy Ponomarev doznał fatalnej kontuzji nogi na gali ACA 161 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 sierpnia 2023

Grigoriy Ponomarev zawodnik kategorii ciężkiej, który przez wiele lat trenował w Teamie Fedora Emelianenki doznał fatalnej kontuzji nogi na gali ACA 161 w Moskwie. Kontuzja może oznaczać dla zawodnika nawet zakończenie kariery.

Grigoriy Ponomarev, zawodnik który przez wiele lat trenował w Teamie Fedora Emelianenki doznał poważnej kontuzji na gali ACA 161 w Moskwie. Ponomarev, który w marcu zmienił team i dołączył do ekipy Alexandra Volkova z optymizmem podchodził do tej zmiany i zamierzał znacznie rozwinąć swą karierę w MMA.

Niestety kontuzja nogi odniesiona w walce z Mukhamadem Vakhaevem w co-main evencie gali ACA 161 może nie tylko pokrzyżować zawodnikowi plany na najbliższe miesiące, lecz nawet spowodować zakończenie kariery w MMA.

W trakcie jednej z akcji noga Ponomareva ugięła się pod bardzo dziwnym kątem, a następnie „odskoczyła” w drugą stronę. W pierwszej chwili wyglądało to tak jakby nastąpiło złamanie nogi w kolanie, warto także zwrócić uwagę na „bezwładne” ruchy stopy zawodnika.

Nagranie znajdziecie poniżej, ostrzegamy że jest to jeden z najgorszych urazów w MMA jakie kiedykolwiek widzieliśmy.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments