gilbert burns wskazał top 5 talentów ufc

Gilbert Burns wskazał TOP 5 talentów UFC w kategorii do 77 kg!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 września 2023

Gilbert Burns był gościem w portugalskojęzycznym podcaście Trocacao Franca, wydawanym przez MMAFighting. W trakcie rozmowy z dziennikarzami „Durinho” wskazał nazwiska pięciu najlepszych prospektów UFC w kategorii do 77 kg. Zobaczcie jak wygląda TOP 5 talentów dywizji półśredniej!

Gilbert Burns był gościem w portugalskojęzycznym podcaście Trocacao Franca. Audycja ta prowadzona jest przez dziennikarzy portalu MMAFighting i docelowo jej odbiorcami są oczywiście fani MMA z Brazylii.

„Durinho” w trakcie rozmowy został zapytany o Iana Machado Garry’ego. Burns w trakcie rozmowy poruszył także bardzo interesujący temat. Brazylijczyk wskazał nazwiska pięciu najlepszych prospektów w kategorii do 77 kilogramów, którzy aktualnie walczą dla organizacji UFC.

„Myślę, że ciągu kilku lat Garry może zostać mistrzem UFC. To świetny dzieciak, ten skurczybyk ma dopiero 25 lat. Zrobił z Neilem Magnym dokładnie to co zapowiedział. Myślę, że Shavkat Rakhmonov także jest bardzo dobry. Jest też Jack Della Maddalena, to bardzo twardy gość. Są też kolejni niepokonani, Ekwadorczyk Michael Morales oraz Gabriel Bonfim. Nadchodzi świeża, młoda krew.”

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj FREE!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments