Shavkat Rakhmonov rzucił wyzwanie Michaelowi Venomowi

Shavkat Rakhmonov chce przywitać MVP w octagonie UFC! „Co powiesz na numer 6?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 sierpnia 2023

Shavkat Rakhmonov miał walczyć z Kelvinem Gastelumem, na gali Noche UFC która odbędzie się 16 września. Pochodzący z Meksyku zawodnik doznał jednak urazu co spowodowało, że Kazach został bez rywala. Teraz 'Nomad’ postanowił skorzystać z okazji i podłapał wypowiedź Michaela Venoma Page’a wysyłając Anglikowi propozycję.

Shavkat Rakhmonov (17-0) to były mistrz M-1 Global, który bardzo szybko zbudował renomę w organizacji UFC. Niepokonany Kazach jest bezwzględny w octagonie i odprawił rywali przed czasem w pięciu walkach w najlepszej lidze MMA na świecie.

Shavkat miał walczyć w połowie września na gali Noche UFC, która odbędzie się w Święto Niepodległości Meksyku. Niestety Kelvin Gastelum wycofał się z tego wydarzenia i Rakhmonov wypadł z rozpiski. Teraz Kazach namierzył w sieci wypowiedź Michaela Venoma Page’a dla kanału Freestylebender, gdzie Anglik powiedział:

„Tak widzę siebie w UFC jednak nie chcę walk na przetarcie, chcę rywali z TOP 5, maksymalnie z TOP 10 rankingu. Nie zamierzam ponownie udowadniać swojej wartości. Chcę iść drogą wytyczoną przez Chandlera, który dostał walkę z Hookerem, czyli zawodnikiem z czołowej dziesiątki rankingu. Jestem gotowy by wejść do octagonu nawet teraz.”

Ta wypowiedź skłoniła Shavkata Rakhmonova do skomentowania tej wypowiedzi. Kazach zadał proste pytanie:

„Co powiesz na numer 6?” (takie miejsce w rankingu UFC zajmuje Rakhmonov)

Kto wygrałby walkę Shavkat Rakhmonov vs. Michael Venom Page?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments