Gdzie oglądać Fame MMA 19? Transmisja PPV

S
0
Opublikowano: 02 września 2023

Fame MMA 19 – Gdzie oglądać? To już dziś! Wielkie emocje sięgają zenitu, a dziś zobaczymy eskalację konfliktów. Transmisja dostępna będzie wyłącznie w PPV. Ile kosztuje? Gdzie oglądać Fame MMA 19? Informacje znajdziecie poniżej!

-> Kliknij tutaj i oglądaj FAME MMA 19 LIVE!

Organizacja Fame MMA ponownie zawita do miasta królów polskich, czyli Krakowa. W największej hali sportowo-widowiskowej w Polsce, Tauron Arenie, odbędzie się wyjątkowy event, który przyciąga uwagę setek tysięcy widzów. Marcin WrzosekPiotr SzeligaArkadiusz Tańcula, czy Paweł Tyburski – to tylko kilka z gwiazd, które pojawią się na Fame MMA 19.

Na dzisiejszej gali Marcin Wrzosek zmierzy się z Piotrem Szeligą. Były mistrz KSW znakomicie odnalazł się we freak fightach, gdzie niektórzy wyżej cenią medialność i showmaństwo od umiejętności sportowych. Wrzosek udowodnił już, że przy mikrofonie czuje się jak ryba w wodzie, podobnie zresztą, jak w oktagonie.

Walką wieczoru FAME MMA 19 będzie Ferrari vs Tańcula. Konflikt obu panów przepełniony był mocnymi zarzutami i wyzwiskami. Obaj są niesamowicie naładowani przed starciem, które zamknie kartę walk krakowskiej gali. Kto wygra na Fame MMA 19? Przekonamy się już dziś!

-> KLIKNIJ I OGLĄDAJ FAME MMA 19 PPV

FAME MMA 19: Gdzie oglądać?

Gala Fame MMA 19 PPV zapowiada się niezwykle interesująco. W walce wieczoru „Ferrari” podejmie Arkadiusza Tańculę, którego ostatnio zaatakował mocnym nagraniem. „Aroy” nie bał się odpowiedzieć, ale przeciwnik zdecydowanie zalazł mu za skórę. To starcie trzeba zobaczyć!

Kiedy i o której Fame MMA 19? Transmisja live rozpocznie się o 19:30 w sobotę 2 września. Stream online dostępny jest wyłącznie w Pay Per View. Ile kosztuje subskrypcja?

Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Transmisje gal FAME MMA w Internecie dostępne są w dwóch wariantach. Basic oferuje transmisję w jakości 720p, a także 48h dostęp po zakończeniu. Cena tej opcji wynosi 34,99 zł-37,99 zł (w zależności od formy płatności). W Premium z kolei otrzymacie wyższa jakość transmisji, 1080p, a ponadto dostęp do gali po zakończeniu trwa aż 7 dni. Co więcej, dostępne są materiały dodatkowe, jak np. Training Day.

FAME MMA 19: Cena PPV. Jak kupić?

Jak wykupić Fame MMA 19 PPV? Wystarczy założyć konto, bądź zalogować się na już istniejące przez poniższy baner. Po wybraniu interesującego pakietu przechodzi się do ekranu płatności. Cena Fame MMA 19 zależna jest od wybranej formy – do niektórych z nich doliczona zostaje prowizja.

-> Kliknij w baner i wybierz swój pakiet PPV na FAME MMA 19 <-

FAME MMA 18 PPV

KARTA WALK

  • Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Marcin „Xayoo” Majkut vs Franciszek „Franio” Rusiecki – walka w K-1
  • Alberto Simao vs Paweł „Księżniczka” Tyburski – walka w K-1
  • Kuba Nowaczkiewicz vs Robert Karaś – walka w boksie
  • Sebastian Fabijański vs Filip „Filipek” Marcinek – walka w K-1
  • Piotr Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
  • Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga – walka w K-1
  • Przemysław Szyszka vs Norbert Daszkiewicz
  • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
  • Natan Marcoń vs Mariusz „Hejter” Słoński – walka w K-1
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments