Floyd Mayweather vs. John Gotti 3 video bójka

Floyd Mayweather i John Gotti III wdali się w bójkę po tym jak sędzia przerwał pojedynek! Co za awantura [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 czerwca 2023

Floyd Mayweather kontynuuje serię „sparingów” sprzedawanych w systemie pay-per-view. Były mistrz świata wciąż bawi się boksem i zarabia na tym wielkie pieniądze. „Money” tym razem zmierzył się z Johnem Gottim III w FLA Live Arena na Florydzie.

Floyd Mayweather po zakończeniu zawodowej kariery toczył pojedynki bokserskie z zawodnikami MMA, youtuberami, streamerami i celebrytami. Teraz stoczył swój kolejny „sparing” z zawodnikiem wywodzącym się właśnie z MMA.

John Gotti III to zawodnik który ma na koncie kilka zawodowych pojedynków w MMA. Fighter zaczął zyskiwać sławę przez wzgląd na fakt, że jest wnukiem słynnego Johna Gottiego Jr., który był bossem nowojorskiej mafijnej rodziny Gambino.

Starcie Mayweathera z Gottim przebiegało pod dyktando tego pierwszego jednak w szóstej rundzie sędzia ringowy Kenny Bayless powiedział zawodnikom by zaprzestali trash talku oraz brudnej gry i skupili się na walce. Ostrzegł ich, że ich zachowanie może sprawić, że przerwie pojedynek co zresztą chwilę później zrobił.

Gotti nie zważając na to, że sędzia przerwał starcie ruszył na Mayweathera, a w ringu po chwili zameldowali się członkowie obu narożników i rozpętała się wielka awantura!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments