FEN 51 Oleksiejczuk vs Kuanyshbayev

FEN 51: Cezary Oleksiejczuk vs. Bauyrzhan Kuanyshbayev walką wieczoru gali w Lubinie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 września 2023

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła walkę wieczoru gali FEN 51, która odbędzie się 14 października w Lubinie. W klatce zmierzą się Cezary Oleksiejczuk i Bauyrzhan Kuanyshbayev. Polak stanie zatem do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa kategorii półśredniej.

O występie Cezarego Oleksiejczuka na gali FEN 51 wiedzieliśmy od dłuższego czasu. Pierwsze informacje o gali w Lubinie pojawiły się bowiem w trakcie jubileuszowej gali FEN 50. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. FEN 51: Cezary Oleksiejczuk w obronie pasa! Kacper Formela zawalczy z weteranem ACA!

Mistrz FEN w kategorii półśredniej stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa, a jego rywalem będzie Bauyrzhan Kuanyshbayev. Kazach walczył ostatnimi czasy głównie dla rodzimej organizacji Octagon Fight League, jednak ma na swoim koncie także występy dla rosyjskiej organizacji MMA Series (Następca M-1 Global), a także BRAVE CF.

Kuanyshbayev ma na swoim koncie osiem wygranych przez nokauty i zdarzały mu się w karierze takie sytuacje, w których narożnik rywala przerywał starcie, a także takie w których porozbijany rywal odmówił kontynuowania pojedynku.

Cezary Oleksiejczuk będzie faworytem w tym starciu, gdyż patrząc na poziom oponentów z którymi mierzył się Kazach to Polak ma na rozkładzie „mocniejsze” nazwiska. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Kuanyshbayev w ubiegłym roku przegrał z Magomedem Magomedovem, nowym nabytkiem FEN.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments