fen 50 souza vs łazarz kursy bukmacherskie video zapowiedź

FEN 50: De Souza vs. Łazarz – kursy bukmacherskie. Zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 sierpnia 2023

Czas na jubileuszową galę FEN 50, która zakończy maraton trzech kolejnych weekendów z galami FEN. W walce wieczoru gali w Gliwicach zmierzą się Eder de Souza i Marcin Łazarz. Stawką tego starcia będzie pas mistrzowski dywizji półciężkiej. Jak prezentują się kursy bukmacherskie na ten pojedynek? Zobaczcie video zapowiedź gali!

Organizacja FEN nie zwalnia tempa i po niezwykle udanych galach FEN 48 oraz FEN 49 zaprasza sympatyków MMA do Gliwic na galę FEN 50. Najpierw w Jastrzębiu-Zdroju Marcin Wójcik znokautował Adama Wójcika, następnie w Mrągowie Adrian Zieliński znokautował Kamila Kraskę.

Jak będzie tym razem? Czy walka wieczoru gali FEN 50 także zakończy się nokautem? Eder de Souza i Marcin Łazarz to zawodnicy, którzy lubią kończyć walki przed czasem jednak obaj częściej wygrywają przez poddania niż przez nokauty. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

FEN 50: de Souza vs. Łazarz – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale FEN obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę FEN 50!

Faworytem bukmacherów jest Marcin Łazarz, na którego wygraną wystawiono kurs 1.40! Natomiast na zwycięstwo mistrza Edera de Souzy wystawiono kurs 2.68. Niespodziewanie to mistrz jest zatem underdogiem w main evencie.

FEN 50: De Souza vs. Łazarz – zapowiedź

Organizacja Fight Exclusive Night opublikowała oficjalną video zapowiedź gali FEN 50, która odbędzie się w sobotę 2 września w Gliwicach.

FEN 50: de Souza vs. Łazarz – karta walk

Karta główna:

  • Eder de Souza vs. Marcin Łazarz – walka wieczoru – o pas -93kg
  • Mansur Abdurzakov vs. Piotr Poniedziałek – co-main event
  • Marcin Filipczak vs. Łukasz Stanek
  • Paweł Biernat vs. Marcin Sianos
  • Wojciech Kawa vs. Mateusz Rajewski
  • Oleksandr Moisa vs. Adam Brysz
  • Alan Kalski vs. Adam Lazar – na zasadach K-1

Karta wstępna:

  • Michał Musiał vs. Grzegorz Stabach
  • Olaf Kosiński vs. Krystian Krupiński – semi-pro
  • Dawid Szulcek vs. Danil Fedenko – semi-pro
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments