fen 49 adrian zieliński znokautował kamila kraskę

FEN 49: Adrian Zieliński wrócił z dalekiej podróży i znokautował Kamila Kraskę! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 sierpnia 2023

W walce wieczoru gali FEN 49 w Mrągowie zmierzyli się Adrian Zieliński i Kamil Kraska. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii półśredniej. Kto wygrał walkę Zieliński vs. Kraska?

Adrian Zieliński to niezwykle doświadczony zawodnik, który trafił do FEN w 2019 roku po trzyletniej przygodzie z organizacją ACA. Zawodnik Arrachionu Olsztyn wygrał trzy z czterech ostatnich walk, a jedyną porażkę zanotował w starciu z Cezarym Oleksiejczukiem, mistrzem organizacji FEN.

Kamil Kraska wygrał osiem z dziewięciu ostatnich walk. Pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego zawodnik trafił do FEN w podobnym czasie co Zieliński. Zawodników wiąże nie tylko rok w którym związali się umową z FEN, lecz także fakt że obaj przegrali z Cezarym Oleksiejczukiem.

FEN 49: Zieliński vs. Kraska – relacja, wynik walki

Czas na walkę wieczoru gali FEN 49 w Mrągowie. W klatce zmierzą się Adrian Zieliński i Kamil Kraska. Młodszy Kraska ukąsił na samym początku walki ładnym lewym. Widać, że Kamil jest szybszy od Zielińskiego. Kraska jest bardzo mobilny na nogach i atakuje z różnych kątów. Kraska zyskuje przewagę i trafia w trakcie wymiany. Zieliński w opałach, czy młody zawodnik skończy to już teraz? Nic z tego po kolejnej wymianie ciosów Kraska wchodzi w nogi jednak nie udaje mu się obalić Adriana. Zerwanie klinczu jednak Kraska szybko trafia lewym i atakuje high kickiem. Kamil trafia częściej i celniej, zawodnik Arrachionu póki co jest o tempo zbyt wolny. Mocna końcówka rundy. Kraska bez dwóch zdań zgarnął rundę na kartach sędziowskich.

Rozpoczynamy rundę 2. Dobry początek w wykonaniu Kraski jednak Zieliński odpowiada trzema celnymi uderzeniami. Zawodnik Arrachionu trafia ponownie i wygląda na to, że zaczyna zyskiwać przewagę. Kraska ponownie szedł w nogi rywala jednak Adrian wybronił tę próbę. Rozerwanie klinczu. Kickbokserska kombinacja ze strony Zielińskiego. Niezły low kick zawodnika Arrachionu. Zieliński trafia w krótkim dystansie i zaczyna dobijać rywala, który pada z nóg. Sędzia Piotr Michalak wkroczył między zawodników by oszczędzić zdrowia Krasce! Niebywałe jak to wszystko się zmieniło na przestrzeni dwóch rund, Adrian Zieliński był w pierwszej rundzie w wielkich opałach jednak wrócił z dalekiej podróży i znokautował Kamila Kraskę!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments