FEN 49 zmiany w karcie walk w Mrągowie

FEN 49: Bartosz Szewczyk i Piotr Kamiński z nowymi rywalami na galę w Mrągowie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 sierpnia 2023

Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała o dwóch zmianach w karcie walk gali FEN 49. Wydarzenie odbędzie się w piątek 25 sierpnia w Mrągowie. Bartosz Szewczyk i Piotr Kamiński poznali nazwiska nowych rywali.

Piotr Kamiński (6-4, 2 KO, 3 SUB) podejmie Vitaliya Yakimenko (5-1, 1 KO, 2 SUB), a Bartosz Szewczyk (5-2-1, 3 KO, 1 SUB) Cristiana Edersona Macedo (11-7, 2 KO, 9 SUB) podczas gali FEN 49, która 25 sierpnia odbędzie się w Mrągowie. Łukasz Klinger oraz Adrian Błoński nie wystąpią na Mazurach z powodu kontuzji.

Vitaliy Yakimenko to 27-letni zawodnik z Ukrainy, który niesiony jest trzema zwycięstwami z rzędu. W kwietniu tego roku pokonał jednogłośną decyzją sędziów Mohammada Farhada podczas gali Brave 70. Wcześniej znokautował w 1. rundzie Alberta Meliksetyana. 25 sierpnia Yakimenko zadebiutuje w FEN.

Cristian Ederson Macedo wszystkie swoje zwycięskie walki wygrał przed czasem dziewięciokrotnie poddając i dwukrotnie nokautując swoich przeciwników. W 2022 roku wygrał w 1. rundzie z Kennethem Berghiem. Wcześniej kimurą skończył starcie z Kevinem Diazem. Podczas FEN 49 zadebiutuje pod szyldem FEN.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments