FEN 47 najlepsze momenty video

FEN 47 – najlepsze momenty i zwroty akcji fenomenalnej gali w Ostródzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 czerwca 2023

Organizacja Fight Exclusive Night opublikowała kompilację, na której zaprezentowano najlepsze momenty i akcje fenomenalnej gali FEN 47, która odbyła się w miniony weekend w Amfiteatrze w Ostródzie.

Pełen zwrotów akcji pojedynek Łukasza Charzewskiego z Patrykiem Duńskim, trudna przeprawa Kacpra Formeli z Kazachem Nurzhanem Akishevem w obronie tytułu, czy doskonały występ Adriana Zielińskiego to zaledwie ułamek tego co wydarzyło się w miniony weekend w Ostródzie.

Swoją drogą wczoraj ogłoszono, że Adrian Zieliński wystąpi w main evencie gali FEN 49 w Mrągowie. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Adrian Zieliński po wygranej w Ostródzie szybko wróci do klatki i wystąpi w walce wieczoru FEN 49 w Mrągowie!

Organizacja Fight Exclusive Night opublikowała specjalną kompilację video, w której przedstawiono najciekawsze momenty i najlepsze zwroty akcji fenomenalnej gali FEN 47!

Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej daty i lokalizacji gali FEN 48, jednak jak tylko pojawią się jakieś informacje w tej sprawie to natychmiast je wam przekażemy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments