FEN 49 Adrian Zieliński Mrągowo walka

Adrian Zieliński po wygranej w Ostródzie szybko wróci do klatki i wystąpi w walce wieczoru FEN 49 w Mrągowie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 czerwca 2023

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła main event gali FEN 49! 26 sierpnia w Mrągowie na zakończenie wakacji zmierzą się Adrian Zieliński i Kamil Kraska. Zawodnik Arrachionu zaprezentował się świetnie na gali w Ostródzie co zaowocowało ofertą na szybki powrót do klatki!

Adrian Zieliński (23-12, 7 KO, 6 SUB) podejmie Kamila Kraskę (9-2, 3 KO, 5 SUB) podczas gali FEN 49, która 26 sierpnia odbędzie się w Mrągowie. Będzie to walka wieczoru mazurskiej edycji.

Adrian Zieliński to były mistrz kategorii piórkowej. Z ostatnich czterech pojedynków wygrał trzy pokonując w ostatnim starciu Maxima Grabowicza jednogłośną decyzją sędziów. Przed starciem mistrzowskim z Cezarym Oleksiejczukiem rozprawił się z Szymonem Duszą i Jackiem Jędraszczykiem. 26 sierpnia Zieliński po raz 10. wyjdzie do klatki FEN.

Kraska wygrał swój ostatnim pojedynek poddając duszeniem zza pleców w 3. rundzie Leandro Barbosę. Wcześniej walczył o pas mistrzowski FEN z Cezarym Oleksiejczukiem, z którym przegrał decyzją sędziowską. Kraska od 2019 do 2022 roku mógł pochwalić się serią siedmiu zwycięstw z rzędu, z których cztery odniósł pod szyldem FEN.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments