federacja wbc oświadczenie w sprawie różańskiego

Federacja WBC z oświadczeniem w sprawie Różańskiego! Co z pasem mistrzowskim Polaka?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lutego 2024

Federacja WBC wydała specjalne oświadczenie dotyczące Łukasza Różańskiego. Dowiedzieliśmy się nie co na temat najbliższej przyszłości Polaka.

Łukasz Różański to mistrz świata federacji WBC w kategorii bridger. Niepokonany Polak miał stanąć do obowiązkowej obrony mistrzowskiego pasa w walce z Kevinem Lereną.

Niespodziewanie WBC postanowiło jednak zrobić ukłon w stronę Afrykanera, który otrzymał zgodę na walkę z Justisem Hunim w kategorii ciężkiej. Do tego starcia dojdzie 8 marca.

Wedle oświadczenia WBC w związku z powyższym Różański może podjąć dobrowolną obronę pasa do końca maja, w takim wypadku będzie miał większą możliwość na negocjacje i dobór rywala.

Negocjacje w sprawie obowiązkowej obrony mistrzowskiego tytułu zostaną zarządzone najwcześniej na początku czerwca. Pamiętajmy jednak, że będą to dopiero rozmowy, a nim zostanie ustalony konkretny termin obowiązkowej obrony pewnie miną kolejne tygodnie, jak nie miesiące.

Wątpimy w to by Polak chciał czekać tak długo na powrót do ringu, gdyż swój ostatni pojedynek stoczył w kwietniu 2023 roku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments