FAME MMA 19: Szeliga vs Wrzosek. Gdzie oglądać? Transmisja PPV

S
0
Opublikowano: 02 września 2023

W sobotę 2 września do klatki wraca Marcin Wrzosek! Popularnego „Polish Zombie” czeka rewanż za niedawną porażkę z Piotrem Szeligą. Ich walka na FAME 19 zdecydowanie najbardziej elektryzuje publiczność. Gdzie oglądać FAME MMA 19: Szeliga vs Wrzosek? Kiedy i o której? Cena PPV.

-> Kup Fame MMA 19 PPV

Były mistrz KSW znakomicie odnalazł się we freak fightach, gdzie niektórzy wyżej cenią medialność i showmaństwo od umiejętności sportowych. Wrzosek udowodnił już, że przy mikrofonie czuje się jak ryba w wodzie, podobnie zresztą, jak w oktagonie.

Ostatnia walka „Polish Zombie” zakończyła się niefortunną kontuzją. Marcin po kopnięciu rywala wylądował na ręce, co skutkowało długą rehabilitacją. Teraz wraca by udowodnić, że był to jedynie wypadek przy pracy, a on zdeklasuje swojego oponenta.

Podczas FAME MMA 19 Marcin Wrzosek zmierzy się z Piotrem Szeligą. Freak fighter mierzy się ostatnimi czasy z ogromną falą hejtu, jaka spadła na niego po związaniu się z żoną byłego trenera. „Szeli” na pewno zostanie „wybuczany” przez krakowską Tauron Arenę, która głośno wspierać będzie byłego mistrza KSW.

Fame MMA 19 – Gdzie oglądać online?

Kiedy i o której Fame MMA 19 PPV? Gala rozpocznie się w sobotę 2 września o godzinie 19:30. W karcie walk nie brakuje oczywiście znanych twórców internetowych, ale również popularnych sportowców. W organizacji pojawił się zwycięzca turnieju GROMDATomasz „Zadyma” Gromadzki. Na Fame MMA 19 spotka się w rewanżu z Piotrem Tyburskim.

Fame MMA 19 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w streamie Pay-Per-View. Ile kosztuje? Cena PPV zależy od wybranego pakietu. Najtańsza opcja kosztuje 34,99 zł, a wraz z nią dostępna będzie transmisja w jakości 720p i 48 godzinny zapis VOD. Wariant Premium kosztuje 39,99 zł i oprócz streamu w full HD użytkownicy dostają aż tygodniowy dostęp do ponownego odtworzenia gali.

FAME MMA 19 PPV: Gdzie i jak kupić?

Jak wykupić Fame MMA 19 PPV? Wystarczy założyć konto, bądź zalogować się na już istniejące przez poniższy baner. Po wybraniu interesującego pakietu przechodzi się do ekranu płatności. Cena Fame MMA 19 zależna jest od wybranej formy – do niektórych z nich doliczona zostaje prowizja.

FAME MMA 18 PPV

Karta walk

Walka wieczoru:

  • Arkadiusz Tańcula – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Co-main event 1:

  • Marcin „Xayoo” Majkut – Franciszek „Franio” Rusiecki – walka w K-1

Co-main event 2:

  • Alberto Simao vs Paweł „Księżniczka” Tyburski – walka w K-1

Karta główna:

  • Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś – walka w boksie
  • Sebastian Fabijański – Filip „Filipek” Marcinek – walka w K-1
  • Piotr Tyburski – Tomasz „Zadyma” Gromadzki
  • Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga – walka w K-1
  • Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz

Karta wstępna:

  • Klaudia „Sheya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak
  • Natan Marcoń – Mariusz „Hejter” Słoński – walka w K-1
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments