FAME MMA 19 PPV – Gdzie oglądać? Cena PPV

S
0
Opublikowano: 02 września 2023

Niesamowite widowisko i wielkie emocje – tego można spodziewać się po Fame MMA 19! Gala odbędzie się już dziś, w sobotę 2 września, o 19:30. Gdzie oglądać na żywo? Kiedy i o której transmisja? Cena PPV, jak wykupić dostęp? Karta walk FAME MMA 19 PPV.

-> Kup Fame MMA 19 PPV

Organizacja Fame MMA ponownie zawita do miasta królów polskich, czyli Krakowa. W największej hali sportowo-widowiskowej w Polsce, Tauron Arenie, odbędzie się wyjątkowy event, który przyciąga uwagę setek tysięcy widzów. Marcin Wrzosek, Piotr Szeliga, Arkadiusz Tańcula, czy Paweł Tyburski – to tylko kilka z gwiazd, które pojawią się na Fame MMA 19.

Byłego mistrza KSW w kategorii piórkowej czeka rewanż za pojedynek sprzed kilku miesięcy. „Polish Zombie” zainkasował mocnego low kicka, po którym wylądował na wyprostowanej ręce. Do doprowadziło do poważnego urazu łokcia, który Marcin skutecznie wyleczył. Teraz ma zamiar odpłacić przeciwnikowi pięknym pięknym za nadobne i zdeklasować Piotra Szeligę w klatce.

Walką wieczoru FAME MMA 19 będzie Ferrari vs Tańcula. Konflikt obu panów przepełniony był mocnymi zarzutami i wyzwiskami. Obaj są niesamowicie naładowani przed starciem, które zamknie kartę walk krakowskiej gali. Kto wygra na Fame MMA 19? Przekonamy się już dziś!

-> KLIKNIJ I OGLĄDAJ FAME MMA 19 PPV

Gdzie oglądać Fame MMA 19?

Niestety, ale szukający transmisji Fame MMA 19 za darmo będą musieli obejść się smakiem. Organizacja udostępni wyłącznie dwie pierwsze walki za free, a kolejne dostępne będą już w płatnej subskrypcji Pay Per View. Gdzie i jak kupić dostęp? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Pierwszą gwiazdą ogłoszoną na Fame MMA 19 był Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Pięściarz zrezygnował jednak udziału w tym widowisku, na czym tylko zyskała organizacja. Pojedynki Ferrari vs Tańcula, Wrzosek vs Szeliga, czy Alberto vs Tyburski rozpalają emocje i oczekiwania kibiców, którzy tłumnie stawią się w Tauron Arenie i przed ekranami!

FAME MMA 19: Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje?

Gala Fame MMA 19 PPV zapowiada się na fenomenalne widowisko. Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w streamie Pay-Per-View. Ile kosztuje? Cena PPV zależy od wybranego pakietu. Najtańsza opcja kosztuje 34,99 zł, a wraz z nią dostępna będzie transmisja w jakości 720p i 48 godzinny zapis VOD. Wariant Premium kosztuje 39,99 zł i oprócz streamu w full HD użytkownicy dostają aż tygodniowy dostęp do ponownego odtworzenia gali.

Jak wykupić Fame MMA 19 PPV? Wystarczy założyć konto, bądź zalogować się na już istniejące przez poniższy baner. Po wybraniu interesującego pakietu przechodzi się do ekranu płatności. Cena Fame MMA 19 zależna jest od wybranej formy – do niektórych z nich doliczona zostaje prowizja.

FAME MMA 18 PPV

FAME MMA 19: Kiedy i o której?

To hitowe wydarzenie rozpocznie się w sobotę 2 września o godz. 19:30. W karcie walk nie brakuje oczywiście znanych twórców internetowych, ale również popularnych sportowców. W organizacji pojawił się zwycięzca turnieju GROMDATomasz „Zadyma” Gromadzki. Na Fame MMA 19 spotka się w rewanżu z Piotrem Tyburskim.

-> Wybierz swój pakiet PPV Fame MMA 19 i oglądaj na żywo! <-

KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Arkadiusz Tańcula – Amadeusz „Ferrari” Roślik

Karta główna:

  • Marcin „Xayoo” Majkut – Franciszek „Franio” Rusiecki – walka w K-1
  • Alberto Simao vs Paweł „Księżniczka” Tyburski – walka w K-1
  • Kuba Nowaczkiewicz – Robert Karaś – walka w boksie
  • Sebastian Fabijański – Filip „Filipek” Marcinek – walka w K-1
  • Piotr Tyburski – Tomasz „Zadyma” Gromadzki
  • Marcin Wrzosek – Piotr Szeliga – walka w K-1
  • Przemysław Szyszka – Norbert Daszkiewicz

Karta wstępna:

  • Klaudia „Sheeya” Kołodziejczyk – Dominika Rybak
  • Natan Marcoń – Mariusz „Hejter” Słoński – walka w K-1
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments