dustin poirier powrót do octagonu ufc

Dustin Poirier wznowił treningi. Kiedy Diament wróci do octagonu UFC?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 listopada 2023

Dustin Poirier wznowił treningi w American Top Team. Czy oznacza to, że Diament planuje powrót do octagonu UFC? Poirier udzielił wywiadu portalowi MMA Mania gdzie wypowiedział się na temat kolejnej walki.

Dustin Poirier wrócił na matę American Top Team w ubiegłym miesiącu. Diament wznowił treningi, a w ostatnim tygodniu wskoczył na wyższe obroty. Czy oznacza to, że topowy zawodnik UFC w kategorii lekkiej ma już zaplanowaną kolejną walkę?

Poirier oczywiście nie mógł rozstać się z matą na zbyt długi okres czasu jednak zawodnik z Lafayette potrzebował trochę czasu na to by dojść do siebie po nokaucie jaki zafundował mu Justin Gaethje w starciu o pas BMF.

Oto co Poirier wrócił pamięcią do starcia z „Highlightem”, a także wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu do octagonu organizacji UFC:

„To co robię to podejmowanie wielkiego ryzyka za wielką nagrodę. Wchodząc do walki z Gaethje wiedziałem, że jest niebezpieczny i wiedziałem co może stać się w octagonie. Na tym polega prawdziwa walka. Na ten moment nie mam wielkich planów, po prostu trenuję, uczę się i oczekuję na telefon. Jeśli zadzwonią i będę czuł, że to odpowiedni rywal to przyjmę wyzwanie i wtedy zaczniemy poważnie działać. Nie chcę 'przeplanować’ tego wszystkiego, nie chcę też robić z tego niczego specjalnego.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments