dustin poirier brutalnie znokautował saint-denisa

Dustin Poirier brutalnie nokautuje Saint-Denisa po kapitalnej wojnie na wyniszczenie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 marca 2024

Walka Dustina Poiriera z Benoitem Saint-Denisem była najbardziej wyczekiwanym pojedynkiem gali UFC 299. Uwielbiany przez amerykańskich fanów Diament stanął do boju z twardym Francuzem.

Kiedy ogłaszano walkę Dustina Poiriera z Benoitem Saint-Denisem wielu ekspertów i fanów uważało, że Amerykanin nie potrzebnie tak szybko wziął pojedynek z mało znanym fighterem.

Przed pojedynkiem Poirier vs. Saint-Denis było wiele pytań. Eksperci a nawet klubowi koledzy Poiriera zastanawiali się czy „Diament” zakończy karierę po UFC 299. Inni rozważali czy starcie z Dustinem to nie za wysokie progi dla Francuza, który nie ma największego doświadczenia w MMA.

Walka Poiriera z Saint-Denisem to bitwa o miejsce w czołowej dziesiątce rankingu UFC w kategorii lekkiej. Pojedynek zakontraktowano na pięć rund po pięć minut każda.

Wymiana low kicków na początku starcia. Saint-Denis idzie w zapasy! Próba obalenia. Poirier wskoczył do gilotyny. Benoit sweepuje. Wracamy do stójki, ale mamy klincz. Francuz próbuje zajść za plecy Amerykanina. Dwa bardzo mocne ciosy Saint-Denisa i mamy wojnę w octagonie. Dustin się odgryza jednak Saint-Denis idzie do przodu. Francuz zapina tajski klincz i pracuje ciosami. Dustin Poirier idzie po obalenie. Brutalna wymiana ciosów. Diament wygląda na podmęczonego i podłączonego po uderzeniach rywala. Ciosy ground and pound Benoita. Francuz będzie chciał poddać Poiriera duszeniem zza pleców. Pod koniec rundy próba armbara i omoplaty w wykonaniu Saint-Denisa. Runda dla Francuza.

Poirier trafia podbródkowym na początku drugiej rundy. Francuz chce wejść w zapasy. Dustin wskakuje do gilotyny. Saint-Denis zdołał się wybronić i ma dominującą pozycję w parterze. Dustin jednak wstaje. Poirier broni się przed serią ciosów Benoita. Diament odpłaca się Bogowi Wojny. Dustin Poirer brutalnie nokautuje Saint-Denisa po kapitalnej wojnie na wyniszczenie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments