Bruno Augusto vs. Gustavo Oliveira

Droga do KSW 84 – Bruno Augusto dos Santos i Gustavo Oliveira

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 czerwca 2023

Na gali KSW 84 w Gdyni zmierzą się Bruno Augusto dos Santos oraz Gustavo Oliveira. Jak wyglądała droga obu zawodników do tego wydarzenia?

Do mocnego zderzenia w wadze koguciej pomiędzy dwoma Brazylijczykami dojdzie 15 lipca podczas gali KSW 84. W boju tym były pretendent do pasa i aktualny numerem cztery rankingu wagi koguciej, Bruno Augusto dos Santos, zmierzy się z numerem osiem tego zestawienia, Gustavo Oliveirą.

Chociaż Bruno Augusto dos Santos wygrał na razie tylko jedno starcie w organizacji KSW, ma za sobą cztery bardzo mocne pojedynki ze świetnymi rywalami w okrągłej klatce, w których pokazał nie tylko szeroki wachlarz umiejętności, ale też duże serce do walki. W bojach tych Bruno dwa razy walczył o mistrzowski pas. W pierwszej konfrontacji mistrzowskiej zmierzył się z Antunem Račiciem i chociaż przegrał, postawił mu niezwykle trudne warunki w klatce.

W drugim boju dla KSW Bruno pokonał Pawła Polityłę i ponownie stanął do walki o pas, tym razem jednak już z nowym czempionem, Sebastianem Przybyszem. Starcie zakończyło się przegraną Bruno, ale Dos Santos ponownie pokazał, że stać go w klatce na wiele. Brazylijczyk ostatni raz bił się podczas gali KSW 71. Zmierzył się wówczas z dzisiejszym mistrzem wagi koguciej, Jakubem Wikłaczem. Pojedynek nie ułożył się po myśli Bruno, który przegrał go na punkty.

KSW 84 – aktualne kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Prezentujemy aktualne kursy bukmacherskie na galę KSW 84, która odbędzie się 15 lipca w Gdyni.

Gustavo Oliveira – sylwetka zawodnika

Gustavo Oliveira jest dwa lata starszy od Bruno dos Santosa, ale dziś ma na swoim zawodowym koncie o dwie stoczone walki mniej. Rywalizację w zawodowym MMA rozpoczął w roku 2016. Wygrał dziewięć pojedynków i tylko raz musiał uznać wyższość rywala. W lipcu 2022 roku wkroczył po raz pierwszy do klatki KSW, w której zmierzył się z Patrykiem Surdynem i musiał uznać jego wyższość w pojedynku.

Po tym starciu Gustavo wystąpił na gali Power Fighting Championship w Portugalii i już w pierwszej rundzie rozbił przeciwnika z Ukrainy. Dla Brazylijczyka było to piąte zwycięstwo w karierze zdobyte przez nokaut. Do tej pory tylko jeden raz Oliveira wygrał walkę na pełnym dystansie. Poza nokautami trzy razy poddawał rywali. Gustavo w swojej karierze rywalizował głównie w Kraju Kawy, ale bił się też w Portugalii i Serbii. Teraz po raz drugi pojawi się w Polsce, aby odbić się po przegranej z gali KSW 72.

źródło: oficjalna strona internetowa federacji KSW

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments