Dricus du Plessis może stracić pozycję pretendenta! „Jeśli tego nie zrobi przejdzie do historii”

S
0
Opublikowano: 07 września 2023

Za kilka dni na UFC 293 Israel Adesanya stanie do obrony pasa mistrzowskiego wagi średniej przeciwko Seanowi Stricklandowi. Nigeryjczyk chciał zmierzyć się z Dricusem du Plessisem, jednak zdaniem Chaela Sonnena do tego pojedynku może nie dojść.

-> Galę UFC 293 obejrzysz TUTAJ

Strickland pojawi się w Australii na zastępstwo za Afrykanera. Kibice doskonale pamiętają jego wygraną nad Robertem Whittakerem i elektryzujące spięcie w oktagonie z Adesanyą. Dricus nie przyjął jednak title shota ze względu na kontuzję, czym prawdopodobnie odsunął się od pozycji pierwszego pretendenta.

Zdaniem Chaela Sonnena, jeśli „Stillknocks” wciąż chce być brany pod uwagę przez „The Last Stylebendera”, musi posłuchać mistrza i pojawić się w Sydney. Jak powiedział American Gangster w ostatnim odcinku swojego programu:

„Jeśli wygra Izzy, to wygląda na to, że kolejnym pretendentem będzie du Plessis lub Chiamev – jeśli pokona Paulo Costę. O ile nam wydaje się, że będzie to Dricus, to pamiętajmy, że musi nastąpić pewna kolej rzeczy. Israel powiedział du Plessisowi, że musi tam być. To krok pierwszy, musi przyjechać i tam być – choć wydaje się to żartem, to Izzy mówił serio.”

„Jak stanie w klatce, rozejrzy się i nie zobaczymy du Plessisa, który nie zrobi tej jednej rzeczy, o którą poprosił go Izzy to wątpię, żeby chciał go wyzwać. Jeśli du Plessis nie pojawi się w Australii, to szczerze uważam, że przejdzie do historii.”

UFC 293: Adesanya vs Strickland – kursy bukmacherskie

Galę UFC 293: Israel Adesanya vs Sean Strickland obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments