Dominik Zadora buakaw holzken

Dominik Zadora o wymarzonej walce: „Ktoś powie, że mi odj*bało… Buakaw, Holzken.” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lipca 2023

Dominik Zadora poświęcił odrobinę swojego wolnego czasu na to by udzielić wywiadu portalowi FanSportu. Doświadczony striker poruszył wiele interesujących tematów, a jednym z nich była wymarzona walka. Z kim chciałby się zmierzyć popularny „Zadzior”?

Dominik Zadora dał się poznać fanom sportów walki w Polsce dzięki doskonałym występom na galach DSF oraz FEN. W ostatnim czasie striker, który specjalizuje się w kickboxingu i muay thai miał okazję stoczyć pojedynek na gali freakowej.

Nie oznacza to jednak, że Zadora zapomniał całkowicie o sportowych wyzwaniach, wręcz przeciwnie naładowany energią po wakacjach Dominik wznowił treningi i w trakcie rozmowy z Jakubem Kuligiem reporterem portalu FanSportu wypowiedział się na temat wymarzonych walk:

„Sportowo musiałoby być jakieś fajne nazwisko, ja takie moje marzenie – oczywiście, bo zaraz ktoś powie, że mi odjebało, ale na przykład chciałbym zawalczyć z takim zawodnikiem typu Buakaw czy Nieky Holzken. Z takimi zawodnikami, których ja podziwiałem, których ja oglądałem w telewizji. Tacy moi idole z czasów kiedy ja gdzieś tam dopiero raczkowałem w tym kickboxingu. Z taką postacią zawalczyć to ok, sportowo tak. Tutaj na naszym krajowym podwórku to jedynie chciałbym rewanż z Rafałem Dudkiem.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments