diego brandao wygrał i bił się po walce

Diego Brandao wdał się w bójkę z rywalem na obramowaniu klatki! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 grudnia 2023

Do niespotykanej sytuacji doszło na gali Hardcore Fighting Championships gdzie Diego Brandao wygrał walkę. Brazylijczyk celebrował zwycięstwo po pojedynku siedząc na klatce, gdzie doskoczył i zaatakował go rywal!

Diego Brandao to dobrze znany weteran organizacji UFC, ACA oraz Rizin. Doświadczony Brazylijczyk stoczył kolejną zawodową walkę na gali Hardcore Fighting Championships w Rosji.

Brandao mierzył się z Mohammadem Heibatim i prowadził tempo walki, a w drugiej odsłonie starcia usadził rywala na deskach lewym hakiem, natomiast w trzeciej pokusił się o świetną obrotówkę po której oponent zachwiał się na nogach.

Ostatecznie Brandao wygrał walkę na punkty, a po zakończeniu pojedynku doszło do bardzo dziwnej i mało przyjemnej sytuacji. Brazylijczyk celebrował wygraną siedząc na obramowaniu klatki kiedy nagle dobiegł do niego rywal i wpadł w Brandao z ciosami.

Po chwili zawodników rozdzielili pracownicy organizacji, a Brandao wyglądał na mocno zdziwionego całym zajściem. Najwyraźniej Heibati nie potrafił się pogodzić z porażką. Zajście możecie zobaczyć na nagraniu video.

Zostaw ocenę
3
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments