daniel omielańczuk typuje walkę gamrota na ufc 299

Daniel Omielańczuk typuje walkę Gamrota na UFC 299: „Gamer jest młody, ambitny i cały czas się rozwija” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 marca 2024

Daniel Omielańczuk to weteran polskiego MMA, który ma na swoim koncie dziewięć walk w organizacji UFC. Omielańczuk wytypował wynik walki Mateusza Gamrota na UFC 299.

Daniel Omielańczuk (26-14-1, 1NC) to prawdziwy weteran polskiej sceny MMA. Omielańczuk walczył w KSW, a także na galach ACA organizowanych w Polsce. Warto jednak pamiętać, że jeszcze wcześniej – w latach 2013-2017 Omielańczuk był zawodnikiem prestiżowej organizacji UFC.

To właśnie w tej organizacji walczy aktualnie Mateusz Gamrot (23-2, 1NC), który kolejny pojedynek stoczy już w najbliższy weekend na gali UFC 299. Daniel Omielańczuk został zapytany o występy Gamrota i Michała Oleksiejczuka (19-6, 1NC) na gali w Miami.

Daniel stawia sprawę jasno, trzyma kciuki za rodaków i typuje zwycięstwo Mateusza Gamrota.

– „Gamer” wygra to i to wygra przed czasem. To jest młody, ambitny chłopak, który cały czas się rozwija i z walki na walkę będzie coraz lepszy. Trzymam za niego mocno kciuki. Tak samo za drugiego. Młody, ambitny, idzie jak burza, także… fajnie.

Kurs 150 na wygraną Gamrota!

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments