Daniel Cormier o Henry Cejudo vs. Marlon Vera

Daniel Cormier zdradził nazwisko kolejnego rywala Henry’ego Cejudo!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 czerwca 2023

Daniel Cormier, były podwójny mistrz organizacji UFC wskazał odpowiedniego rywala dla Henry’ego Cejudo. Popularny DC w rozmowie z Benem Askrenem powiedział także, że zapaśnik powinien unikać pojedynków z zawodnikami pokroju Alexandra Volkanovskiego, gdyż zbyt mocno odstaje od nich gabarytowo.

Na oficjalnym kanale Daniela Cormiera na platformie youtube pojawił się kolejny odcinek podcastu „Funky and the Champ”, w którym DC wspólnie z Benem Askrenem omawiają najnowsze wieści ze świata MMA.

Tym razem Daniel Cormier odniósł się do plotek na temat tego, że na gali UFC 292 w Bostonie ma dojść do pojedynku Henry’ego Cejudo z Marlonem Verą. Najwyraźniej ta walka jest bliska zakontraktowania, gdyż Cormier powiedział:

„Henry Cejudo zawalczy z Marlonem Chito Verą w sierpniu na gali w Bostonie. Myślę, że tą walką on ustawia się w bardzo dobrej pozycji do tego by w przyszłości odzyskać pas dywizji koguciej.”

Później Cormier odniósł się do marzeń Cejudo o wywalczeniu pasa kategorii piórkowej. W tym wypadku DC podszedł do sprawy krytycznie.

„Walka z Aljamainem Sterlingiem pokazała nam, że Henry nie powinien mówić i myśleć o pojedynku z Alexandrem Volkanovskim. Henry jest po prostu zbyt mały na takie starcie, a Volkanovski to prawdziwy potwór, prawdopodobnie najlepszy zawodnik pound for pound na świecie.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments