dana ujawnia jakie prezenty putin dał khabibowi

Dana White ujawnia jakie prezenty Władimir Putin dał Khabibowi po wygranej nad McGregorem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2024

Dana White był gościem w programie Games with Names, gdzie zdradził moment, w którym Władimir Putin skontaktował się z Khabibem Nurmagomedovem.

Dana White to szef najlepszej ligi MMA na świecie. Dyrektor zarządzający organizacją UFC był gościem w podcaście „Games with Names”, na którego łamach ujawnił bardzo ciekawą informację.

White wrócił wspomnieniami do gali UFC 229, na której Khabib Nurmagomedov udusił Conora McGregora. Dagestańczyk po walce ledwie zdążył zostać przetestowany przez Amerykańską Agencję Dopingową, a już czekał na niego telefon.

Okazuje się, że Władimir Putin zadzwonił z gratulacjami zarówno dla Khabiba jak i dla jego ojca Abdulmanapa. Oto co Dana White powiedział w temacie:

– Khabib nie zdążył nawet zejść do szatni po walce, a już otrzymał telefon od Władimira Putina. Z tego co mi wiadomo to Putin dał w prezencie Khabibowi i jego ojcu posiadłości na terenie Rosji, które były warte około 20 milionów dolarów. Właśnie dlatego Nurmagomedov później mógł przenieść się na terytoria muzułmańskie, gdzie życie tych gości polega na szastaniu kasą, szybkich samochodach i treningach na sali. Od tej chwili Khabib mógł robić co chciał.

W dalszej części rozmowy White przyznał, że jeśli zawodnik dysponuje finansami na tym poziomie, a do tego jest sławny to bardzo ciężko nakłonić go do powrotu do octagonu organizacji UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments