dana white ogłasza transfer i wielką walkę ufc 300

Dana White ogłasza wielki transfer do UFC i kolejną walkę gali UFC 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 stycznia 2024

Dana White zamieścił w sieci nagranie za pośrednictwem, którego przekazał informację o kolejnym zestawieniu. Mowa o nowej walce w rozpisce UFC 300, przy okazji dyrektor UFC ogłosił także transfer do organizacji.

Dana White za pośrednictwem social mediów przekazał informację o kolejnym zestawieniu gali UFC 300. W rozpisce jubileuszowej gali swój powrót do octagonu zaliczy była mistrzyni Holly Holm.

Holm nie zmierzy się żadną z dobrze znanych zawodniczek, a stanie naprzeciw nowo zakontraktowanej rywalki. Oponentką Holly będzie Kayla Harrison, czyli dwukrotna złota medalistka olimpijska w judo.

Harrison ma doskonały rekord 16-1 w MMA i zyskała rozgłos dzięki zwycięstwach w dwóch kolejnych sezonach PFL. Kayla dwukrotnie zatem przeszła przez sezon zasadniczy, a także play-offy aby ostatecznie wygrać finały i zgarnąć mistrzowskie pasy, oraz czeki na milion dolarów.

Harrison w 2022 roku po raz kolejny doszła do finału, który niestety przegrała po decyzji sędziów. Zawodniczka American Top Team po rocznej przerwie wróciła do startów pod koniec listopada 2023 roku kiedy pokonała Aspen Ladd.

Pojedynek Holm vs. Harrison został zakontraktowany w limicie kategorii koguciej (-62 kg). Gala UFC 300 odbędzie się 13 kwietnia w Las Vegas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments