UFC 290 Jalin Turner Dan Hooker

Dan Hooker przed walką z Jalinem Turnerem: „Zaimponował mi w starciu z Gamrotem, myślałem że wygrał ten pojedynek.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 maja 2023

Dan Hooker na lipcowej gali UFC 290 zmierzy się z Jalinem Turnerem. „Hangman” był gościem Submission Radio, na którego łamach wypowiedział się na temat nadchodzącego pojedynku. Hooker skomplementował Jalina Turnera i przyznał, że z przebiegu walki myślał że Amerykanin pokonał Mateusza Gamrota.

Dan Hooker i Jalin Turner mieli zmierzyć się ze sobą na UFC 285. „Hangman” wypadł z tego starcia z powodu urazu, a w jego miejsce do karty walk wskoczył Mateusz Gamrot. Teraz Hooker był gościem w Submission Radio i w trakcie rozmowy ujawnił, że z przebiegu walki myślał, że to Jalin Turner zgarnie zwycięstwo w pojedynku z Polakiem.

„Cały hype jaki jest wokół Jalina jest w pełni zasłużony. Myślę, że jest jednym z najlepszych zawodników w całej dywizji, przede wszystkim przez styl walki jaki prezentuje. Szczerze bardzo mi zaimponował w pojedynku z Mateuszem Gamrotem, myślałem, że Jalin wygrał to starcie. Cieszę się, że z nim walczę bo dzięki temu wracam do gry. Wygrana nad Turnerem będzie wygraną nad fighterem z czołowej dziesiątki rankingu. Myślę, że to dla mnie wielka szansa. Mówiłem o tym wielokrotnie wcześniej, że jestem gotów do walki z każdym kogo zasugerują moi fani. Nawet jeśli miałby to być zawodnik spoza rankingu. Później krok po kroku mogę się wspinać w rankingu, walczyć z coraz lepszymi oponentami, top 10, później top 5, jakiś main event.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 21 maja.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments