damian rzepecki vs patryk duński na fen 55 w ostródzie

Damian Rzepecki vs. Patryk Duński – starcie o pas kategorii lekkiej walką wieczoru FEN 55 w Ostródzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 marca 2024

Damian Rzepecki i Patryk Duński zmierzą się w starciu o pas mistrzowski kategorii lekkiej. Do pojedynku Rzepecki vs. Duński dojdzie 15 czerwca na FEN 55 w Ostródzie.

Damian Rzepecki (7-0, 2 KO, 5 SUB) podejmie Patryka Duńskiego (11-6-1, 6 KO, 2 SUB) podczas gali FEN 55, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. Będzie to walka wieczoru gali FEN 55, której stawką będzie pas mistrzowski w kategorii lekkiej.

Rzepecki to niepokonany na zawodowstwie wojownik, który wszystkie spośród siedmiu stoczonych walk zakończył przed czasem. W debiucie pokonał duszeniem zza pleców Dawida Gabarę. W marcu 2022 roku wygrał w 3. rundzie przez TKO z Vladislavem Bilorusem.

Na początku swojej przygody z FEN rozprawił się z Hubertem Sulewskim, Konradem Furmankiem i Krzysztofem Dobrzyńskim. Ostatnie dwa boje Rzepecki stoczył w Lubinie, gdzie najpierw poddał Estabiliego Amato, by w połowie marca znokautować Giorgiego Esiavę.

Duński ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 39, kiedy w 1. rundzie pokonał przez TKO Krzysztofa Dobrzyńskiego. Chwilę później wygrał przez TKO z Wojciechem Kawą. Również w Ostródzie w spektakularny sposób znokautował w 17. sekundzie walki Kamila Łebkowskiego podczas FEN 35.

22 marca wygrał na pełnym dystansie z Fabiano Silvą na Babilon MMA 43. Duński przed rokiem był już predentendem do tytułu mistrzowskiego FEN w kategorii lekkiej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments