Janikowski o sytuacji między Błachowiczem a joczem

Damian Janikowski szczerze o sytuacji na linii Jan Błachowicz – Robert Jocz: „Janek dzięki Robertowi zdobył sławę, pieniądze, tytuł…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 maja 2023

Damian Janikowski był gościem w studiu portalu FanSportu. Medalista olimpijski w zapasach w trakcie długiej rozmowy wypowiedział się na wiele tematów. Jednym z nich było masowe odejście zawodników oraz trenerów z teamu WCA. Janikowski poruszył między innymi sytuację między trenerem Robertem Joczem, a Janem Błachowiczem.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy na warszawskiej scenie klubów sportów walki zaszło sporo zmian. Z teamu WCA odeszło kilku trenerów i zawodników. Wśród największych nazwisk są oczywiście trener Robert Jocz, a także Marian Ziółkowski mistrz federacji KSW w kategorii lekkiej.

Obaj wymienieni reprezentują aktualnie Fight Club Skra Warszawa. Na macie Skry pojawia się także Damian Janikowski, który bywa również na treningach w Uniq Fight Club.

Wiemy, że Jan Błachowicz nie był zadowolony z sytuacji w jakiej doszło do rozstania, czy też rozłamu w teamie i miał trenerowi za złe, że ten nie odezwał się nawet i nie poinformował zawodnika o swoich planach.

Teraz do całej sprawy między trenerem Joczem, a Jankiem w wywiadzie dla FanSportu odniósł się Damiano.

Jan Błachowicz, kiedy zaczął zarabiać duże pieniądze, dobre pieniądze, trochę się zmienił, trochę jest innym człowiekiem. Mi się wydaje, że w tej linii trener – zawodnik, no to zawodnik oczekiwał, że trener zadzwoni i się z nim spotka. Z tego, co wiem, to rozmawiali i Janek o wszystkim wiedział. To nie było tak, że nie wiedział. Druga strona taka, że jak Jocz się nie odzywał, no to szkoda, że Janek do niego nie zadzwonił. Wiele lat się znali, kumplowali się na co dzień. Może honorem się unieśli? Ja bym dzwonił do trenera, prosiłbym, żeby się z nim spotkać, bo dzięki Robertowi odniósł wszystko. Zdobył sławę, pieniądze, tytuł.

Rozmowę z Damianem znajdziecie tutaj:

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments