UFC Vegas bonusy po gali

Czterech zawodników nagrodzonych bonusami po gali UFC w Vegas

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 kwietnia 2023

Czterech zawodników wzbogaciło się o dodatkowe 50 000 dolarów. Dana White oraz matchmakerzy Sean Shelby i Mick Maynard podjęli decyzję o tym by bonusy powędrowały do kilku bohaterów kolejnej gali UFC w Las Vegas. Kto zgarnął kasę?

Wszyscy zawodnicy zostali wyróżnieni w kategorii występ wieczoru. W main evencie Song Yadong pokonał Ricky’ego Simona po TKO w piątej rundzie. Chińczyk zaprezentował świetną szybkość w akcjach bokserskich dzięki czemu starannie budował swoją przewagę. W końcu w finałowej odsłonie ustrzelił Amerykanina i dobił go ciosami w parterze.

Caio Borralho także zarobił dodatkowe 50 000 dolarów. Niestety Brazylijczyk okazał się lepszy od Michała Oleksiejczuka. Borralho zapiął ciasne duszenie zza pleców w połowie drugiej rundy.

Kolejnym wyróżnionym zawodnikiem jest Rodolfo Vieira, który mimo początkowych problemów zdołał udusić Cody’ego Brundage’a trójkątem rękoma.

Ostatnim z wyróżnionych jest Marcus McGhee, który debiutował tym występem w UFC. Zawodnik sprawił sobie zatem wielki prezent na 33 urodziny, które będzie obchodził w przyszłym tygodniu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments