conor mcgregor ujawnia ile walk pozostało mu w kontrakcie z ufc

Conor McGregor ujawnia ile walk pozostało mu w kontrakcie z UFC!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 18 marca 2024

Conor McGregor w trakcie konferencji prasowej promującej film Road House ujawnił ile walk ma jeszcze w kontrakcie z UFC. Irlandczyk zdradził też kiedy chce rozpocząć przygotowania do walki.

Conor McGregor skupia się aktualnie na obowiązkach medialnych związanych z promocją remake’u filmu Road House. Irlandczyk odegra w nim jedną z głównych ról. Były podwójny mistrz UFC pojawiał się na eventach w Londynie, w Teksasie, teraz rusza do Nowego Jorku.

Podczas ostatniej konferencji prasowej McGregor został zapytany o to kiedy zamierza powrócić do octagonu najlepszej ligi MMA na świecie. Przy okazji Conor ujawnił ile walk pozostało mu w kontrakcie z UFC.

– Nie mogę się doczekać, aż będę mógł w pełni zresetować, przekalibrować i ponownie mapować plany na powrót do octagonu UFC. Na szczęście mamy dopiero pierwszy kwartał 2024 roku. Szmat czasu przed nami. Mam jeszcze dwie walki w kontrakcie z UFC. Negocjacje trwają. Kiedy skończymy promować film na eventach i konferencjach, kiedy skończy się celebracja i imprezowanie z okazji dnia Świętego Patryka. To właśnie wtedy przyjdzie czas na izolację i na skupienie w pełni na celu jakim jest walka w UFC.

Później Conor wspomniał, że choć Amazon traktował wszystkich fenomenalnie na planie filmowym to była to bardzo ciężka praca. McGregor powiedział, że w tej chwili nie planuje udziału w kolejnych produkcjach kinowych jednak nie wykluczył, że w przyszłym roku się nad tym zastanowi. Na koniec podkreślił, że najważniejszy dla niego jest w tej chwili powrót do octagonu UFC.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Spajk
4 miesięcy temu

Fajnie by było zobaczyć Uncle Conora na naszym podwórku…