conor mcgregor na temat dricusa du plessisa

Conor McGregor na temat Dricusa Du Plessisa: „Afryka produkuje talenty MMA wysokiej jakości”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 listopada 2023

Conor McGregor zarządził sesję pytań i odpowiedzi na swoim profilu na platformie X. Jeden z fanów z RPA zapytał Irlandczyka o to co sądzi na temat Dricusa Du Plessisa. Były podwójny mistrz UFC wyraził się pochlebnie na temat zawodnika z Afryki.

Conor McGregor postanowił zaskoczyć fanów na platformie X (dawniej twitter) i zasugerował, że odpowie na serię pytań. Kibice Irlandczyka bardzo szybko zasypali go pytaniami. „Notorious” wybrał kilka z nich i udzielił obszernych odpowiedzi.

Jeden z fanów MMA z RPA zapytał Conora McGregora o Dricusa Du Plessisa, zawodnika z Republiki Południowej Afryki, który w styczniu zawalczy o pas mistrzowski UFC w kategorii średniej. Du Plessis zmierzy się z Seanem Stricklandem na gali UFC 297.

Były podwójny mistrz wyraził się pochlebnie na temat „Stillknocksa”:

„Solidny zawodnik! Z ekscytacją śledzę to jak rozwija się jego historia. Afryka już od dłuższego czasu produkuje talenty MMA wysokiej jakości. Wasz region ma świetną organizację, która stoi na czele wzrostu MMA na kontynencie.”

Na koniec wracając do samego Irlandczyka. Powrót Conora McGregora do octagonu UFC się opóźni. Takie informacje przekazał John Kavanagh, czyli główny trener teamu SBG. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments