powrót conora mcgregora john kavanagh

Powrót Conora McGregora jeszcze bardziej się opóźni – trener Kavanagh komentuje!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 listopada 2023

John Kavanagh był gościem w studiu MMA Hour. Trener który od lat prowadzi Conora McGregora nie miał dobrych wieści dla fanów talentu Irlandczyka. Okazuje się, że powrót McGregora do octagonu jeszcze bardziej się opóźni?

Ponad dwa tygodnie wstecz w trakcie gali bokserskiej w Riyadh, Conor McGregor przekazał dziennikarzom, że chciał wrócić do octagonu wcześniej jednak organizacja UFC wyznaczyła mu kwietniowy termin.

Wygląda na to, że sprawy szybko się skomplikowały i sytuacja diametralnie się zmieniła. John Kavanagh, główny trener SBG, odpowiadający za przygotowania i wyniki McGregora był gościem w programie MMA Hour gdzie przekazał złe wieści.

„Liczyliśmy na kwiecień, mieliśmy taką nadzieję i takie informacje przekazywało nam UFC. Tymczasem teraz wygląda na to, że będą to wakacje 2024. Nie wiem dlaczego została podjęta taka decyzja, dlatego dziś ciągle komunikujemy się z UFC w tej sprawie. Trochę się to opóźni, jest to mały krok wstecz, jednak zmiana z kwietnia na lipiec to nie koniec świata. „

John Kavanagh kontynuował swą wypowiedź przyznając, że Conor McGregor aktualnie pracuje and zebraniem odpowiedniej ekipy sparingpartnerów.

„Martwiłem się odrobinę o stan psychiczny Conora jednak widać, że skupia się na pracy. Rozmawiałem z nim dzisiaj powiedział, że pracuje nad dobraniem odpowiedniej ekipy sparingpartnerów. Oczywiście to nie to samo co rywalizacja przed wielkim tłumem ludzi w ogromnej hali jednak przynajmniej trenuje ciężko z mocnymi gośćmi, także cieszy mnie to.”

Conor McGregor to były podwójny mistrz organizacji UFC, który ostatni zawodowy pojedynek stoczył w lipcu 2021 roku. Jeśli termin powrotu Irlandczyka faktycznie opóźni się do wakacji 2024 roku to jego przerwa od startów potrwa, aż trzy lata. „Notorious” w przyszłym roku będzie świętował 36 urodziny i powoli zaczyna mu uciekać 'czas’ na wielkie walki.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments