colby covington stawia ianowi garry'emu warunki

Colby Covington stawia Garry’emu warunki: „Ian padnij na kolana, a twoja żona blachara…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 marca 2024

Colby Covington zamieścił w sieci nagranie, w którym postawił Ianowi Garry’emu trzy warunki. Amerykanin mocno zaatakował Irlandczyka.

Colby Covington przegrał w mistrzowskim starciu z Leonem Edwardsem. Po walce Amerykanin szybko znalazł wymówkę o kontuzji odniesionej w pierwszej rundzie, a następnie w zasadzie zapadł się pod ziemię zapewne korzystając z wielkiej wypłaty.

Teraz Covington zamieścił w sieci nagranie video, w którym zwrócił się bezpośrednio do Iana Machado Garry’ego. „Chaos” postawił Irlandczykowi trzy warunki, a przy okazji zrugał go za ostatni występ. Covington stwierdził, że jeśli Ian spełni jego wymagania to otrzyma walkę w octagonie UFC.

Jeśli boisz się słów to jak ty w ogóle wyobrażasz sobie wejście ze mną do octagonu? Dopiero co stoczyłeś walkę na 'śmierć i życie’ z chłopem, który jest pomocnikiem kelnera. Gość zarabia na życie, podając cebulę. I z takim gościem wygrałeś splitem? Co ja będę miał z walki z tobą? Z typem, który wygląda jak bajkowy duszek Casper i ma żonę blacharę? Jesteś niżej w rankingu, ale ja dam ci lekcję biznesu. Spełnij te trzy warunki, a będę tak uprzejmy, że dam ci walkę.

Jakie warunki postawił Irlandczykowi Amerykanin? Oto pełna lista „życzeń” Chaosa:

– Pierwszy warunek. Ty i twoja blachara włączacie ponownie sekcję komentarzy na instagramie. Jeśli je ponownie wyłączycie odbiorę to jako odmowę i poddanie walki. Natomiast jak wyłączysz komentarze po tym jak zbierzesz łomot to oddajesz mi wypłatę!

– Drugi warunek. Ian padnij na kolana bo dobrze wiemy, że w tym związku to nie ty nosisz spodnie. Layla, a ty masz 60 sekund, żeby przekonać mnie i fanów dlaczego ta walka miałaby się odbyć. Odeślij męża do kąta, dawaj na czworaka i błagaj o walkę.

– Trzeci warunek. Zapewne zauważyliście kogo ostatnio brakuje w moich nagraniach promujących bukmacherkę. Proszę bardzo Layla skoro masz takie parcie na szkło i chcesz blasku fleszy zapraszam. Dam ci 15 sekund. Możesz wytypować walkę po najlepszym kursie. Zrobisz to już po tym jak zleję twojego męża. Moi prawnicy już szykują papiery, piłeczka po waszej stronie.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments